Laluna pokazała twarz po operacji. „To już choroba psychiczna”

01.02.2023 14:27

Laluna Unique z „Królowych życia” niedawno wybrała się do Turcji. Celem nie było zwiedzanie czy leżenie nad basenem, a zaplanowana operacja plastyczna. Tym razem postanowiła poprawić sobie okolice oczu. Gwiazda TTV dochodzi do siebie i pokazała zdjęcia, które wstrząsnęły internautami.

Laluna Unique
fot. screen Instagram lala_laluna_official

Laluna Unique to jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci, jakie poznaliśmy w „Królowych życia”. Pewna siebie, wytatuowana i lubiąca operacje plastyczne – nie raz szokowała widzów. Na Instagramie obserwuje ją prawie 450 tys. osób. Nie tak dawno Laluna sprawiła sobie śnieżnobiałą klawiaturę licówek, a przed zabiegiem chwaliła się spiłowanymi zębami. Teraz sympatycy celebrytki mocno się o nią martwią.

Zobacz także: Fagata przeszła poważną i niebezpieczną operację. „Wymiotowałam krwią”

Laluna Unique pokazała się po operacji

Laluna z „Królowych życia” znowu poszła pod nóż. Tym razem padło na lifting oczu, który przeprowadził lekarz w Turcji. „Foxy eyes” było najwidoczniej marzeniem celebrytki. Pokazała swoją twarz tydzień po zabiegu.

Celebrytka odpowiedziała też na Instastory na kilka pytań od fanów. Jedna z osób z ciekawości zapytała, czy „foxy eyes” będą cały czas tak wysoko, jak na zdjęciu po operacji.

- Tego nie wiem. Wydaje mi się, że nie. To przejdzie bardziej w taki naturalniejszy wygląd, ale wszystko będzie takie uniesione sexy, bo wiem, jak mają inne kobiety, które to robiły i z nimi rozmawiałam. To dużo odmładza twarz. Na początku wygląda się jak Chińczyk serio, ale później buźka jak u lalki. Powinno być super, zobaczymy. Będę wam dawała znać – odpowiedziała Laluna.

Celebrytka z „Królowych życia” opublikowała wideo, które wywołało niesamowitą burzę w komentarzach. Niektórzy wprost nazywają Lalunę drugą „kobietą-kotem”, która również gustowała w operacjach plastycznych, a tylko zniszczyła sobie twarz.

- To już choroba psychiczna – podsumowała jedna z osób.

- Kasiu, zaakceptuj i pokochaj w końcu siebie taką, jaką jesteś i podziękuj wszystkim, którzy piszą Ci, abyś już przestała. Uwierz mi, to nie z zazdrości, a z troski o Twoje zdrowie. Nie ufaj każdemu, kto mówi Ci to, co chcesz słyszeć, to nie zawsze jest szczere – apelowała fanka.

- To już choroba, nic nie trwa wiecznie, jeszcze 2-3 operacje i nos odpadnie. Trochę akceptacji i umiaru życzę, wszystko sztuczne - czytamy.

- Potwór z bagien - skwitował fan.

loader
Renée Zellweger
10 Zobacz galerię
fot. East News