Obserwuj w Google News

Fagata przeszła poważną i niebezpieczną operację. „Wymiotowałam krwią”

2 min. czytania
16.01.2023 13:51
Zareaguj Reakcja

Fagata podzieliła się z fanami wstrząsającym nagraniem – influencerka po raz drugi wylądowała na stole operacyjnym. Pierwszy zabieg kompletnie się nie udał. Influencerka zrelacjonowała, co jeszcze poprawiła sobie oprócz pupy. Niektóre opisy mogą nie być dla ludzi o słabych nerwach, ale młoda gwiazda chce, aby osoby planujące lifting pośladków wiedziały, co może je czekać.

Fagata
fot. screen Instagram fagataaa, YouTube FAGATA

Fagata już raz przeszła brazylijski lifting pośladków, niecałe dwa lata temu. Chirurg bez specjalizacji wykonał zabieg, ale bez większych efektów. W związku z tym Fagata wybrała inną klinikę i poszła „na całość”. Influencerka w opublikowanym nagraniu tłumaczyła, że zdecydowała się nie tylko na BBL. Zabrała się też za twarz.

Zobacz także:  Naturalna Justyna Gradek przed zabiegami medycyny estetycznej. Tak wyglądała 13 lat temu [FOTO]

Fagata przeszła kolejną poważną operację

Fagata postanowiła odessać sobie tłuszcz z brzucha, pleców, wewnętrznej strony ud oraz podbródka. Jak sama tłumaczy w nagraniu, „pozbędzie się dwóch największych kompleksów”. Bolało ją też to, że po pierwszym zabiegu, który miał wyeliminować „hip dipsy”, te miały stać się jeszcze większe.

Influencerka nie szczędziła fanom widoków po operacji. Pokazała się zmęczona i w opaskach kompresyjnych. Bolało ją nie tylko ciało, ale też gardło.

- Czuję się strasznie. Jak wstałam po operacji, to wymiotowałam krwią. Nawet kaszlenie mnie boli. Miałam rurkę w gardle, żeby oddychać – żaliła się Fagata. Porwała się nawet na stwierdzenie, że w pierwszych dniach po operacji „rozważała eutanazję”.

Redakcja poleca

To nie koniec kontrowersyjnych słów influencerki. Uraczyła fanów krótką opowieścią o swojej opuchliźnie, dziurach w ciele oraz dziwnej wydzielinie. Obrzydliwe?

- Słaba rzecz, która mnie czeka, to ten pierwszy masaż, żeby pozbyć się opuchlizny. Ja mam takie dwie dziury, bo wszędzie mam szwy, a mam dwie dziury, na których nie ma szwów, mam na nich podpaski. Z nich cały czas leci taka wydzielina. Będą mi ją wyciskać z tych dziur. Mi jest już niedobrze, jak o tym myślę – opowiadała.

Fani podzielili się na dwa obozy. Jedni stali za Fagatą i kibicowali jej decyzji - to ona ma czuć się dobrze sama ze sobą. Inni twierdzili, że w wieku 22 lat nie powinna tak ingerować w swoje ciało, a przedtem namawiać na zabieg BBL, który skończył się porażką. Przypominano jej także o konsekwencjach takich zmian, a jedną z nich może być nawet śmierć.