Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba miażdży gwiazdy TVP. Padły mocne oskarżenia!

2 min. czytania
14.01.2023 23:07

Krzysztof Skiba w obszernym wpisie w mediach społecznościowych w brutalny sposób skomentował postępowanie gwiazd Telewizji Polskiej. Wyraźnie zdenerwowany artysta nawiązał do rocznicy śmierci Pawła Adamowicza, który 4 lata temu został bestialsko zamordowany w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „TVP jest moralnie odpowiedzialna za morderstwo na Adamowiczu” – grzmiał wokalista zespołu Big Cyc.

Krzysztof Skiba
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Krzysztof Skiba nigdy nie ukrywał swojego negatywnego stosunku do partii Prawo i Sprawiedliwość i stacji TVP. Celebryta chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych swoimi przemyśleniami na temat sytuacji panującej w naszym kraju. Wokalista Big Cyc postanowił po raz kolejny w mocnych słowach wyrazić swoją opinię o gwiazdach Telewizji Polskiej. Okazją do jego brutalnego apelu była rocznica śmierci Pawła Adamowicza.

Zobacz także:  Krzysztof Skiba zaliczył zabawną wpadkę na sylwestrowym koncercie. "Warszawiacy sztywniacy"

Krzysztof Skiba nie jest fanem Prawa i Sprawiedliwości i TVP

Krzysztof Skiba już nieraz nadał upust swojej złości skierowanej w stronę polskiej władzy. Głośno było o jego wypowiedzi na temat propagandowej działalności telewizji publicznej.

W PRL-u sztandarową informacją była wieść, że dotarły do Polski cytrusy z Kuby. Dziś TVP powtarza ten schemat i z entuzjazmem informuje, że dotarł do Polski węgiel z RPA. I kto by pomyślał, że kraina węgla będzie musiała sprowadzać drogi węgiel z Południowej Afryki, by obywatele nie zamarzli zimą. Jeszcze kilka lat rządów Jarosława i będziemy sprowadzać szczaw i mirabelki z Antarktydy, bo ich też zabraknie

 – gorzko ironizował artysta na Instagramie.

Kolejną okazją do krytyki TVP okazała się dla gwiazdora 4. rocznica śmierci byłego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba ostro o gwiazdach TVP. Uważa ich działania za winne śmierci Adamowicza

Krzysztof Skiba zamieścił w sieci obszerny wpis, w którym wspomniał zmarłego i wyjaśnił, co jego zdaniem doprowadziło do strasznych wydarzeń podczas koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- To już cztery lata jak zabito Pawła. Mojego szkolnego kumpla, z którym chodziłem w Gdańsku do podstawówki i liceum. Cztery lata, gdy na scenie pojawił się obok Pawła ten przepojony nienawiścią osobnik, zmotywowany do czynu przez rządową propagandę, który radośnie tańcował z nożem po dokonaniu swej mokrej roboty. Gdy zadał ciosy, nie uciekał. Jakby wiedział, że NIC mu nie grozi, że za taki czyn w Polsce PiS czeka na niego tylko nagroda – zaczął swoją publikację.

Gdy widzę swoich kolegów artystów, jak śpiewają na imprezach TVP za te marne przecież wysokie honoraria, tak jakby się nic nie stało, tak jakby wszystko było fajnie i w porządku, to zawsze przypominam sobie wyrok sądu w Gdańsku, który przyznał mi rację, że TVP jest moralnie odpowiedzialna za morderstwo na Adamowiczu. Dajecie więc koleżanki i koledzy swój talent i twarz na podłą służbę Potworowi. No tak, ale rachunki za światło, kokainę i nowe auto trzeba płacić

– odważył się na mocne oskarżenia na swoim instagramowym profilu.

Zgadzacie się ze słowami Krzysztofa Skiby?

Joanna Kurska
10 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL