Zamknij

Koniec Rozenek w „DDTVN”? Ohme: to nie jest trudne

06.12.2022 14:50

Małgorzata Ohme udzieliła wywiadu, w którym odnosi się do ewentualnego zastąpienia Małgorzaty Rozenek inną osobą. Nad nową gwiazdą „Dzień dobry TVN” co rusz zbierają się ciemne chmury, a widzowie nie są zadowoleni z jej wystąpień na antenie. „Perfekcyjna” zatrzyma posadę?

Małgorzata Ohme Małgorzata Rozenek
fot. PRZEMEK SWIDERSKI/REPORTER/East News, Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Ohme i Małgorzata Rozenek to jedne ze współprowadzących „Dzień dobry TVN”. Nie tak dawno wokół żony Radosława Majdana wybuchła burza i huczało wręcz o zwolnieniu „perfekcyjnej” ze śniadaniówki. Plotki zostały jednak zdementowane. Czy Małgorzata Rozenek jest nie do zastąpienia? Małgorzata Ohme mówi wprost, że „to nie jest trudne zadanie”.

Zobacz także: Nowi prowadzący w „Dzień Dobry TVN”? Widzowie domagają się ich awansu

Małgorzata Ohme o zastępstwie Małgorzaty Rozenek

- To nie jest trudne zadanie zastąpić Małgosię Rozenek, bo ktokolwiek by Małgosię zastąpił, to i tak by uzyskał miano następcy Małgosi Rozenek, ponieważ poziom prześladowań i hejtu związanego z Gosią jest nieprawdopodobny. Jest skandaliczny. To czy ona będzie w tym programie, a myślę, że będzie, to, że ktoś uważa, że się nadaje, ktoś inny, że się nie nadaje, natomiast nigdy nie było aż takiej agresji powiedziała Małgorzata Ohme w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Zaznaczyła, że wystarczy zwrócić uwagę na social media. Największy wysyp komentarzy występuje wtedy, kiedy w śniadaniówce pojawia się Małgorzata Rozenek w towarzystwie Krzysztofa Skórzyńskiego. Małgorzata Ohme przyznała także, że żona Radosława Majdana ma umiejętność polaryzacji ludzi – ma swoje grono wiernych fanów, a są osoby, które szczerze jej nienawidzą.

- Kiedyś twórcy telewizji mówili,  że taka ma być gwiazda. Ja taką gwiazdą nie jestem, nie wzbudzam tyle nienawiści i może uwielbienia. Jestem bliżej środka, może to jest nudne. Natomiast myślę, że Gosia się bardzo stara. Wiem, że bardzo się przygotowuje, bardzo jej zależy – oceniła Małgorzata Ohme,

Do prezenterki doszły także słuchy, że Małgorzata Rozenek jest mocno zaangażowana w to, co robi i jest „twardą laską”. Małgorzata Ohme zapewnia, że nic złego się nie wydarzy, a „perfekcyjna” ma sztab ludzi, którzy ją wspierają.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS