Zamknij

Małgorzata Rozenek dostała nowy program. Porusza ważną tematykę

01.12.2022 17:46

Małgorzata Rozenek dostała nowy program. Obecna współprowadząca „Dzień dobry TVN” przybliży widzom temat in vitro. Materiał powstawał przez dwa ostatnie lata, a pierwszy odcinek będzie mieć premierę jeszcze w tym roku.

Małgorzata Rozenek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek o in vitro wie bardzo dużo. Gwiazda TVN sama jest mamą trzech synów – Stanisław, Tadeusz i Henryk przyszli na świat właśnie dzięki tej metodzie. Napisała też m.in. książkę „In vitro. Rozmowy intymne”, a jej Fundacja MRM wspiera walkę z niepłodnością. Celebrytka kilka lat temu była gospodynią formatu dokumentalnego „In vitro. Nauka czy cud?”. Teraz nadeszła pora na kolejną odsłonę.

Zobacz także: Rozenek pójdzie w politykę? Porównuje się do Margaret Thatcher

Małgorzata Rozenek poprowadzi program na temat in vitro

- Wiecie, jak bliski jest mi temat in vitro, dlatego wzięłam udział w wyjątkowym projekcie... Przez ostatnie 2 lata towarzyszyłam czterem parom, które starały się o dziecko. Razem przeżyliśmy najtrudniejsze i najpiękniejsze chwile procedury in vitro. Ten program pokazuje jak ważny i trudny jest to temat dla tysięcy par w Polsce. Poznajcie historie wyjątkowych ludzi i zobaczycie, jak wygląda cała procedura zarówno oczami bohaterów, jak i ekspertów – ogłosiła Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już 3 grudnia o 16:55 na kanale Discovery Life, a także 7 lutego o 22:25 na TVN Style. W programie zobaczymy losy czterech par, nie zabraknie również wypowiedzi lekarzy.

W „In vitro. Nauka czy cud? 2” widzowie zaznajomią się z losami Jadwigi i Andrzeja, uczestników poprzedniego formatu. Poznamy także problemy Krystyny i Rafała, Karoliny i Łukasza, Joanny i Pawła oraz Jadwigi i Mateusza. Niektóre pary mają już za sobą procedurę in vitro, inni spróbują tego po raz pierwszy. Wszystkich łączy chęć posiadania dziecka.

gwiazdy, które poroniły
12 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS