Zamknij

Agata Młynarska zastąpi Małgorzatę Rozenek w "DDTVN"? Widzowie zachwyceni

02.12.2022 17:36

Agata Młynarska zamiast Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"? Widzowie śniadaniówki nie ukrywają, że chętnie zamieniliby celebrytkę na doświadczoną dziennikarkę. Młynarska postanowiła skomentować sprawę i zapowiedziała niespodziankę.

Agata Młynarska / Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ PRZEMEK SWIDERSKI/REPORTER / EAST NEWS

Agata Młynarska to jedna z najbardziej doświadczonych polskich dziennikarek, która zyskała uznanie i sympatię widzów między innym dzięki takim programom jak "Animals", "Świat się kręci" czy "Pytanie na śniadanie". W 2021 roku powróciła do prowadzenia na antenie TVN Style formatu "Bez tabu". Pod koniec listopada Młynarska gościnnie wystąpiła w "Dzień Dobry TVN", razem z Mateuszem Hładkim komentując doniesienia z krajowego show-biznesu. Widzowie nie ukrywają, że bardzo podobał im się występ Agaty, część z nich uważa, że byłaby doskonałą zmienniczką dla Małgorzaty Rozenek-Majdan, która nie zbiera najlepszych opinii.

Agata Młynarska za Małgorzatę Rozenek? Widzowie chcą zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Rozenek zdaniem części widzów nie radzi sobie z prowadzeniem "Dzień Dobry TVN", pojawiły się nawet głosy, że obecność celebrytki odrzuca widzów od porannego formatu. Młynarska po gościnnym występie została skomplementowana, a wśród internautów pojawił się pomysł obsadzenia jej w śniadaniówce na stałe. W rozmowie z portalem Plotek Agata odniosła się do tego pomysłu.

- Jest mi bardzo miło, że publiczność docenia mój profesjonalizm i chętnie by mnie widziała wśród gospodarzy porannego programu. Mam już za sobą takie doświadczenia. Przypomnę, że pierwszy odcinek "Pytania na śniadanie" prowadziłam wspólnie z Dorotą Wellman - wspominała.

Młynarska przyznała, że przygotowuje niespodziankę dla widzów "Dzień Dobry TVN", jednocześnie podkreślając, że wspiera wszystkie gwiazdy aktualnie prowadzące program.

- Przygotowuję jeszcze dodatkową niespodziankę dla widzów porannego programu TVN (...) Sekunduję prowadzącym poranny program. To kawałek bardzo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy - podsumowała.

Czyżby dziennikarka miała na dobre zagościć w "Dzień Dobry TVN"? Nawet jeśli nie zastąpi Rozenek, jej angaż do śniadaniówki z pewnością ucieszyłby wielu widzów.

loader