Obserwuj w Google News

Nowi prowadzący w „Dzień Dobry TVN”? Widzowie domagają się ich awansu

2 min. czytania
05.12.2022 14:30
Zareaguj Reakcja

„Dzień Dobry TVN” prowadzi aktualnie aż 6 par prezenterów. Po tym, jak do redakcji doszli Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, w „DDTVN” zrobiło się naprawdę tłoczno. Tymczasem widzowie wskazali, kogo chcieliby zobaczyć w roli prowadzących program. Czy zagrożą oni innym parom?

nowi-prowadzący-w-dzien-dobry-tvn-widzowie-chcą-ich-awansu
fot. Piotr Molecki/East News, Pawel Wodzynski/East News, Instagram (@dziendobrytvn)

Dzień Dobry TVN” niedawno uraczyło widzów nowym duetem prowadzących. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński nie wygryźli konkurencji, lecz dołączyli do programu jako szósta para. Wiązało się to jednak z określonymi konsekwencjami i mniejszą ilością zmian w grafikach dotychczasowych gwiazd śniadaniowego show TVN. Rozenek mimo usilnych starań uzyskania sympatii widzów wciąż musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami w sieci. Niedawno internauci ostro skrytykowali także Małgorzatę Ohme. Zarzucili nawet prezenterce, że prowadziła show pod wpływem alkoholu. Skrajne emocje ciągle wzbudzają także występy Filipa Chajzera.

Widzowie wydają się nie być zadowoleni z niektórych prezenterów. Ostatnio wskazali, kogo z chęcią widzieliby częściej na ekranie. Fani „DDTVN” domagają się awansu dwójki dziennikarzy pracujących w redakcji programu. Kto zyskał sympatię telewidzów?

Redakcja poleca

„Dzień Dobry TVN” postawi na nowych prowadzących? Widzowie wskazali swoich ulubieńców

Pod jednym ze zdjęć umieszczonych na profilu „DDTVN”, na którym możemy zobaczyć Sandrę Hajduk i Mateusza Hładkiego, znalazło się wiele przychylnych opinii o dziennikarzach. Para jest doskonale znana widzom porannego programu TVN, podczas którego prowadzi cykl show-biznesowy. Zdaniem internautów duet powinien otrzymać awans i nie mówić już na wizji wyłącznie o celebrytach. Czyżby fani wytypowali nowych prowadzących?

- Świetna para. Powinni prowadzić telewizję śniadaniową.

- Może warto przemyśleć, czy nie powinni razem prowadzić programu, są świetni.

- To prawda, świetnie razem opowiadają, Pani Sandra i pan Mateusz powinni zostać parą porannej telewizji.

- To byliby wspaniali prowadzący - pisali zachwyceni widzowie.

Matuesz Hładki z „DDTVN” jest związany od dawna. Swego czasu plotkowano, że to właśnie on będzie partnerował Małgorzacie Rozenek-Majdan. Wybór padł jednak na Krzysztofa Skórzyńskiego. Hładki tłumaczył kiedyś, że jego zdaniem nie nadaje się na głównego prowadzącego telewizji śniadaniowej, choć w przeszłości marzył o takiej roli.

- Do prowadzenia takiego programu trzeba mieć rodzaj osobowości, którego ja jednak nie mam. Kiedyś zarzucano mi, że jestem sztywny. Ja tak nie uważam. Ja po prostu jestem dziennikarzem, chcę być osobą zadającą pytania, a nie robiącą z siebie pajaca na antenie - powiedział.

Z kolei Sandra Hajduk dołączyła do rodziny „Dzień Dobry TVN” dwa lata temu, wcześniej była redaktor prowadzącą Gala.pl i Kobieta.pl. Przez lata związana była także z serwisem Pudelek.pl. Jej pojawienie się w programie TVN miało nie spodobać się Kubie Wojewódzkiemu, który nie żyje najlepiej z portalami show-biznesowymi.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Myślicie, że w „Dzień Dobry TVN” jest jeszcze miejsce na kolejną parę prowadzących? A może ktoś musiałby stracić pracę, by dać się rozwinąć Sandrze i Mateuszowi?