Zamknij

Klaudia Carlos była gwiazdą TVP. Dlaczego zniknęła z ekranów?

01.12.2022 10:32

Klaudia Carlos miała szansę zrobić naprawdę wielką karierę. Jej występy w telewizji przyciągały przed ekrany tłumy. Jednak Carlos to nie wystarczało. Piękna prezenterka postanowiła szukać szczęścia w innym miejscu...

Klaudia Carlos była gwiazdą TVP. Dlaczego zniknęła z ekranów?
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Była modelką, tancerką i dziennikarką. Klaudia Carlos zapisała się na kartach historii jako jedna z najpiękniejszych twarzy Telewizji Polskiej. Zdobyła sympatię widzów jako prowadząca program "Pokochać taniec", który był emitowany na antenie TVP Warszawa. W późniejszym czasie mogliśmy oglądać ją w "Kawa czy herbata?" i "Zdrowo z Jedynką". 

To jednak nie koniec telewizyjnych sukcesów Carlos. Piękna dziennikarka pojawiała się także w "Sportowym podsumowaniu dnia TVN24" oraz dała się namówić na udział w "Tańcu z gwiazdami". Zapewne, gdyby zdecydowała się podążać tą drogą, dziś mogłaby być nazywana celebrytką. Carlos wybrała jednak inne życie — z dala od blasku fleszy.

Zobacz także: Gwiazda TVP straciła pracę przez pryszcze. Anna Oberc o kulisach „M jak miłość”

Co się stało z Klaudią Carlos?

Klaudia Carlos zmieniła branżę, choć nie całkiem rozstała się ze światem sztuki i mediów. Zamknęła rozrywkowy rozdział w swoim życiu i... poświęciła się karierze naukowej. Zdobyła tytuł doktora sztuki, a następnie uzyskała habilitację. Pięła się po szczeblach kariery naukowej, aż w końcu została prodziekanką Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Choć dziś Carlos nie pokazuje się w mediach, niektórzy widzowie wciąż ją pamiętają i darzą ogromną sympatią. Nic jednak nie wskazuje na to, by Carlos chciała wrócić na ekrany. Jest szczęśliwą mamą, żoną, a w wolnych chwilach zajmuje się wędkarstwem.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Tanieczgwiazdami.onet.pl/Plotek.pl