Zamknij

Dominika Gwit przeszła metamorfozę w ciąży. Jak wygląda?

01.12.2022 09:11

Dominika Gwit zaczyna niezwykle wyjątkowy czas. Niedawno poinformowała, że zostanie mamą, jednak to nie jest jedyna zmiana w jej życiu. Celebrytka przed porodem zdecydowała się na metamorfozę. Jak wygląda teraz?

Dominika Gwit przeszła metamorfozę w ciąży. Jak wygląda?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jest aktorką, dziennikarką i celebrytką. Dominika Gwit z impetem wkroczyła do świata mediów. Największą rozpoznawalność zdobyła, prowadząc segment "Odważ(e)ni" w śniadaniówce "Dzień dobry TVN". Pojawiła się też w "Galeriankach" i w "Przepisie na życie". W 2017 roku wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami".

Dominika Gwit doskonale odnajduje się w show-biznesie i od lat nie daje o sobie zapomnieć. Kiedy nie jest zajęta pracą, udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 200 tysięcy osób.

Zobacz także: Dominika Gwit o ciąży i planach na przyszłość. Jest jej coraz ciężej

Gwiazda TVN przeszła metamorfozę

W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, w którym należy coś zmienić. W przypadku Dominiki Gwit tych zmian jest kilka. Nie tak dawno temu celebrytka poinformowała, że spodziewa się dziecka, które ma przyjść na świat w grudniu. W związku z tym zawiesiła chwilowo swoją karierę i skupiła się na tym, co jest dla niej najważniejsze.

Jak wiadomo, poród może okazać się równie szczęśliwym, jak i stresującym wydarzeniem. A nic nie łagodzi stresu lepiej od krótkiej wizyty w salonie piękności. Właśnie na taki ruch zdecydowała się Dominika Gwit. Celebrytka zasiadła na fotelu fryzjerskim i pozwoliła sobie na odrobinę relaksu.

Co to będzie? — pytała żartobliwie swoich fanów.

Dominika Gwit przeszła metamorfozę
fot. Screen/Instagram @dominikagwit

Nie minęło dużo czasu, gdy fani mogli podziwiać efekt metamorfozy. Gwit opublikowała na InstaStory zdjęcie, na którym chwali się nową fryzurą. Okazuje się, że gwiazda TVN zdecydowała się na przycięcie i rewitalizację włosów. Pozwoliła też fryzjerowi na podkręcenie koloru.

Dominika Gwit
fot. Screen/Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit wydaje się zadowolona ze swojej nowej fryzury. A jak wam podoba się rezultat tej metamorfozy?

loader

Źródła: RadioZET.pl