Obserwuj w Google News

Kinga Zawodnik schudła ponad 30 kg po operacji. Pokazała efekty metamorfozy

2 min. czytania
16.11.2023 11:33
Zareaguj Reakcja

Kinga Zawodnik przeszła operację zmniejszenia żołądka. Cztery miesiące po niej prezenterka TVN Style schudła już ponad 30 kilogramów. Teraz Kinga Zawodnik pokazuje, jak przebiega jej rekonwalescencja.

Kinga Zawodnik schudła ponad 30 kg po operacji. Tak teraz wygląda gwiazda TVN
fot. TRICOLORS/East News

Prezenterka znana z programu TVN Style „Dieta czy cud?” przeszła w lipcu operację bariatryczną. Kinga Zawodnik ma zmniejszony żołądek i cały czas dochodzi do siebie. Wcześniej zmagała się z nadwagą – walczyła z nią na różne sposoby, co również pokazywała w programie. Po czterech miesiącach od operacji pokazała zmiany w swoim ciele. Nie ukrywa przy tym emocji.

Kinga Zawodnik przeszła operację bariatryczną. Jak się teraz czuje?

Po operacji zmniejszenia żołądka Kinga Zawodnik zaczęła mieć obawy, że jej waga spada zbyt szybko. Podzieliła się przemyśleniami w opisie do filmu, który umieściła na Facebooku: „Dziś mija czwarty miesiąc (od operacji – przyp. red.). Na wadze -32,2 kg. Dużo się ruszam, ćwiczę, spaceruję, chodzę na basen, powróciłam do swoich treningów MMA, a z jedzeniem jest różnie” – napisała.

Redakcja poleca

Prezenterka TVN Style zapewniła fanów, że cały proces rekonwalescencji jest pod kontrolą lekarzy: „Nie zawsze wszystko zjem, ale pilnuję, by moje posiłki były urozmaicone i ta waga spada dosyć szybko. Może nawet trochę za szybko, a może nawet trochę się tego zaczynam już bać. Może chciałabym, aby wolniej ta waga spadała? Dużo mam myśli w głowie. Jestem pod stałą kontrolą i wszystko jest w porządku z moim odchudzaniem. Jedno jest pewne - idę po swoje zdrowie” – pisała o swoich przemyśleniach na Facebooku.

Nie tylko Kinga Zawodnik. Kto ze znanych osób przeszedł operację zmniejszenia żołądka?

Kinga Zawodnik przyznała, że mogła już wcześniej podjąć się operacji. Mimo wszystko nie żałuje podjętej decyzji: „Nie wiem czemu, ale jak teraz piszę ten post, to mam łzy w oczach… Często pytacie, czy drugi raz zrobiłabym to samo. Tak! Nie żałuję swojej decyzji i nie będę żałować. Ale wiecie co? Teraz kiedy systematycznie zaprzyjaźniłam się z aktywnością (fizyczną – przyp. red.) i zdrowym jedzeniem, to faktycznie raz zaczęłam "gdybać", czemu nie mogłam być wytrwała wcześniej. Najwidoczniej coś dzieje się po coś i wiem, że już tych samych błędów nie popełnię!”.

Fani wspierali prezenterkę programu „Dieta czy cud?” po operacji. Choć często Kinga Zawodnik spotyka się z nieprzychylnymi komentarzami, to wygląda na to, że nie robią na niej wrażenia. „Jestem silna i wasze wsparcie daje mi powera do działania” – napisała na koniec.

Kinga Zawodnik nie jest jedyną osobą z polskiego show-biznesu, która przeszła operację bariatryczną. Mateusz Borkowski znany z programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” miał zmniejszany żołądek w 2016 roku.

Nie przegap
Katarzyna Nosowska schudła 10 kilogramów
6 Zobacz galerię
fot. Piotr Matusewicz/East News