Obserwuj w Google News

Trwa walka o posadę prowadzących w „DDTVN”. Wyciekła lista kandydatów

2 min. czytania
16.11.2023 07:31
Zareaguj Reakcja

„Dzień Dobry TVN” w końcu doczeka się nowych prowadzących? W stacji ma trwać zaciekła walka o posady gospodarzy śniadaniówki. Oto lista potencjalnych kandydatów na nowych prezenterów.

Trwa walka o posadę prowadzących w „Dzień Dobry TVN”. Wyciekła lista kandydatów
fot. Paweł Wodzyński/East News

Producenci „ Dzień Dobry TVN” wciąż poszukują nowych prowadzonych. Jeszcze niedawno pewnym wydawało się, że gospodarzem śniadaniówki zostanie Hubert Urbański. Gwiazdor „ Milionerów” miał jednak zrezygnować z pracy w porannym programie TVN. Dlaczego podjął taką decyzję? Spekuluje się, że prezenterowi nie przypadła do gustu jego potencjalna ekranowa partnerka. Zawirowania związane z wyborem nowych prowadzących „Dzień Dobry TVN” wciąż trwają. Stacja ma ogromny problem, a do sieci wyciekła właśnie lista osób, które walczą o posadę w śniadaniówce. Niektóre nazwiska są sporym zaskoczeniem.

Nowi prowadzący w „Dzień Dobry TVN”. Kto walczy o pracę w śniadaniówce?

Kiedy Lidia Kazen zadecydowała o zwolnieniu aż połowy gospodarzy „Dzień Dobry TVN”, od razu zaczęły się spekulacje, że w programie pojawi się nowa para prowadzących. Mówiło się, że pracę w porannym show mogą dostać Marzena Rogalska, Katarzyna Dowbor, Dorota Szelągowska, Martyna Wojciechowska czy Katarzyna Bosacka. Były to jednak zwykłe plotki.

Naturalnymi kandydatami do poprowadzenia programu byli z kolei prezenterzy wakacyjnych wydań śniadaniówki. Pojawienie się w „Dzień Dobry Wakacje” Anny Senkary, Gabi Drzewieckiej, Mateusza Hładkiego i Roberta Stockingera zostało uznane za test ich umiejętności. Najlepsi mieli zostać nagrodzeni awansem.

Z kolei plotki o udziale Huberta Urbańskiego w próbach kamerowych sprawiły, że wszyscy zaczęli zastanawiać się, kto może partnerować dziennikarzowi. Wśród potencjalnych telewizyjnych partnerek gospodarza „Milionerów” znalazły się między innymi Dorota Gardias, Dagmara Kaczmarek-Szałkow z TVN24, czy wcześniej wspomniana Anna Senkara.

Redakcja poleca

Zatrudnienie Huberta Urbańskiego stanęło jednak pod wielkim znakiem zapytania, a próby kamerowe musiały zostać wznowione. Portal wirtualnemedia.pl właśnie opublikował listę osób, które stawiły się na castingu. Czy są wśród nich nowi prowadzący „Dzień Dobry TVN”?

O posadę ma walczyć redaktor naczelny i właściciel magazynu K Mag Mikołaj Komar oraz Piotr Kędzierski, który na co dzień prowadzi podcast z Kubą Wojewódzkim. Serwis po raz kolejny wymienia też Dagmarę Kaczmarek-Szałkow, czyli prowadzącą segmentu informacyjnego w śniadaniówce oraz Sandrę Hajduk, która w „Dzień Dobry TVN” przedstawia doniesienia ze świata show-biznesu.

Źródło: Radio ZET/Wirtualne Media

Nie przegap
widzowie-krytykują-nowe-studio-dzień-dobry-tvn-surowe-i-mało-przytulne
7 Zobacz galerię
fot. Instagram (dziendobrytvn), TVN (Dzień Dobry TVN)