Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke o relacjach z partnerką Piotra Stramowskiego. Tego oczekuje od Natalii

2 min. czytania
06.07.2023 19:02
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przygotowują się do rozprawy rozwodowej, która formalnie zakończy ich siedmioletnie małżeństwo. Stramowski zdążył już związać się z nową wybranką, Natalią Krakowską, zaś Warnke oficjalnie pozostaje jeszcze singielką. Gwiazda "Botoksu" zdradziła, jakie relacje łączą ją obecnie z ojcem Heleny i jego nową partnerką. 

Katarzyna Warnke o relacjach z dziewczyną Piotra Stramowskiego
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EAST NEWS, Paweł Wodzyński/East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w październiku 2022 roku ogłosili rozstanie. Małżonkowie podkreślili, że decyzję o zakończeniu związku podjęli wspólnie. Choć gwiazdor "Pitbulla" dość szybko przedstawił na salonach nową partnerkę Natalię Krakowską, pytany o przyczyny rozstania z Warnke zapewniał, że nie było zdrady. Aktorka równie powściągliwie wypowiadała się na temat rozpadu małżeństwa, za to dość wymownie pozbyła się tatuażu symbolizującego miłość do męża. 

Redakcja poleca

Katarzyna Warnke rozwodzi się z Piotrem Stramowskim

Czas pozostały do rozprawy rozwodowej Katarzyna Warnke umila sobie towarzystwem przyjaciół oraz randkami. Niedawno aktorkę przyłapano na flircie w jednej z warszawskich restauracji. 45-latka nie wygląda na specjalnie przejętą zbliżającym się rozwodem. Warnke zapewnia, że nie rozpacza z powodu zakończenia związku. Nie chce być też postrzegana jako porzucona kobieta z dzieckiem, której należy współczuć. 

- Chciałam złożyć protest publicznie, ponieważ uważam, że za długo patrzymy już na rozwód, jak na nieszczęście. Absolutnie jest co świętować. Przeżyliśmy fantastyczny czas, mamy córkę - podkreśliła w "Dzień dobry TVN". 

Gwiazda "Botoksu" zapewnia, że nie czuje zazdrości z powodu nowego związku Piotr Stramowskiego. Przeciwnie, cieszy się, że aktor szczęśliwie układa sobie związek z Natalią, a w życiu Helenki pojawiła się nowa "ciocia".

Katarzyna Warnke o relacjach z partnerką Piotra Stramowskiego

Katarzyna Warnke już traktuje Natalię Krakowską jako nową rodzinę dla córki i obdarza ją sporą dozą życzliwości. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" aktorka wyznała, że "jest podniecona wizją patchworkowej rodziny". Jak podkreśliła, chciałaby odczarować mity krążące wokół takiego modelu relacji. Sprowadzanie rodziny li tylko do więzów krwi uważa za "bardzo krzywdzące i wyrzucające poza nawias". Z tego powodu aktorka nie zamierza utrudniać dziecku kontaktów z nową miłością ojca. 

Życzę mojemu dziecku wspaniałej macoszki, chcę, żebyśmy przybijali sobie piątki na leżakach, na wakacjach. To nie jest mój wysiłek w stosunku do tej sytuacji, tylko to jest moje marzenie. Chcę, żeby było dobrze i żeby wszyscy byli szczęśliwi - wyznała Katarzyna Warnke. 

Rozwód z Piotrem Stramowski gwiazda traktuje jako nowe otwarcie w swoim życiu. Choć, jak podkreśliła, rozstaniu towarzyszyło mnóstwo trudnych emocji, z ojcem Heleny pozostaje w bardzo drobnych relacjach. Jeszcze przed rozwodem zamierzają razem uzgodnić kwestie dalszej opieki nad córką oraz zapewnić dziecku jak największy komfort psychiczny w tej niełatwej sytuacji. 

Zobacz także: Ricky Martin i Jwan Yosef biorą rozwód. Podzielą się opieką nad dziećmi

EN_01564955_0196
fot. Paweł Wodzyński/East News