Obserwuj w Google News

Stramowski o randce Warnke z tajemniczym partnerem. „Dużo miłości”

2 min. czytania
23.03.2023 19:14

Piotr Stramowski udzielił wywiadu, podczas którego skomentował ostatnie doniesienia o jego byłej partnerce. Katarzyna Warnke została przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną. Jak na informacje o romantycznym spotkaniu zareagował Piotr?

stramowski-o-randce-warnke-z-tajemniczym-partnerem-dużo-miłości
fot. Artur Zawadzki/East News, TRICOLORS/East News

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke rozstali się w pokojowej atmosferze. Niedługo po oficjalnym zakończeniu ich relacji, aktor pochwalił się nową partnerką. Z kolei jego żona niedawno została przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną. Stramowski w ostatnim wywiadzie skomentował rewelacje na temat matki jego dziecka.

Redakcja poleca

Katarzyna Warnke przyłapana na randce. Piotr Stramowski komentuje

Jako pierwsze o randce Katarzyny Warnke z tajemniczym mężczyznom poinformowało Twoje Imperium. Tabloid donosił, że para spędziła miłe chwile w jednym z warszawskich lokali. Następnie udali się oddzielnie do taksówki, prawdopodobnie po to, by zmylić ciekawskich obserwatorów ich spotkania. Później informacje potwierdził także dziennikarz Super Expressu.

- Długo rozmawiali, patrzyli sobie w oczy, jedli smakołyki. Trwało to do drugiej w nocy. Nawet kiedy wsiedli do taksówki, byli zajęci sobą. Co rusz spoglądali na siebie, przytulali się. Kiedy kurs dobiegł końca, mężczyzna jak na dżentelmena przystało, odprowadził ukochaną do mieszkania - opisywał spotkanie zakochanych w knajpce w Alejach Ujazdowskich.

Wkrótce Radio Zet opublikowało zdjęcia paparazzi z randki jednoznacznie, przerywając spekulacje na temat prawdziwości medialnych doniesień. Pudelek porozmawiał z Piotrem Stramowskim i zapytał o jego reakcję na poczynania żony. Co powiedział aktor?

- Nie chcę się wypowiadać na ten temat. To są prywatne sprawy. Każdy sobie układa życie po swojemu. Bardzo się wspieramy z Kasią. Mamy super relację - powtarzam to. Jesteśmy przyjaciółmi, to już zostanie na zawsze. I sobie kibicujemy. Tyle w temacie - skomentował.

Jakiś czas temu Katarzyna Warnke zapewniała w „ Dzień Dobry TVN”, że pozostaje w dobrych relacjach zarówno z mężem, jak i jego nową partnerką. „Jeżeli ktoś chce sprawić mi przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ to jest moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka” - mówiła o macosze swojej córki. To sprowokowało pytanie reporterki Pudelka o to, czy Stramowski chciałby, aby Helena miała dobrego ojczyma.

- Przede wszystkim sobie, Kasi i naszej córce życzę, żebyśmy byli szczęśliwi, a co do tego doprowadzi, nigdy nie wiadomo... - odpowiedział wymijająco aktor, dodając, że życzy wszystkim „dużo miłości”.

Podziwiacie Piotra Stramowskiego i Katarzynę Warnke za to, że potrafią z klasą wypowiadać się o sobie mimo głośnego rozstania?