Obserwuj w Google News

Ricky Martin i Jwan Yosef biorą rozwód. Podzielą się opieką nad dziećmi

2 min. czytania
06.07.2023 16:48
Zareaguj Reakcja

Ricky Martin i Jwan Yosef rozwodzą się po 6 latach małżeństwa. Mężczyźni wydali oświadczenie, w którym poinformowali fanów o trudnej decyzji. Byli partnerzy chcą pozostać w przyjaznych relacjach dla dobra ich dzieci.

Ricky-Martin-i-Jwan-Yosef-biorą-rozwód-podzielą-się-opieką-nad-dziećmi
fot. Mayer/FaceToFace/East News

Ricky Martin i Jwan Yosef poznali się w 2016 roku. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Mężczyźni zaręczyli się zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Ślub wzięli na początku 2018 roku, jednak nie organizowali hucznego wesela. Na imprezę zdecydowali się kilka miesięcy później. Para doczekała się dwójki dzieci, które pojawiły się na świecie dzięki pomocy surogatki. Teraz celebryci wydali oświadczenie i poinformowali o rozstaniu.

Ricky Martin i Jwan Yosef się rozwodzą. „Chcemy razem wychowywać dzieci”

Ricky Martin dokonał coming outu w 2010 roku. Przekazał wtedy, że jest w związku z mężczyzną, a jego serce skradł finansista Carlos González Abella. Niestety uczucie nie przetrwało próby czasu. Wkrótce piosenkarz ponownie odnalazł szczęście u boku armeńsko-syryjskiego artysty Jwana Yosefa.

Mężczyźni poważnie podchodzili do swojej relacji. Po ślubie zapragnęli mieć dzieci. W 2018 roku na świecie pojawiła się ich córka Lucia, a rok później urodził się syn Renn. Teraz wyszło na jaw, że rodzina gwiazd się rozpadła, a celebryci zadecydowali o rozwodzie.

- Przez jakiś czas braliśmy pod uwagę naprawienie naszego małżeństwa, ale po dokładnym namyśle zdecydowaliśmy się na zakończenie naszego małżeństwa z miłością, szacunkiem i godnością dla naszych dzieci. Zależy nam na chronieniu i szanowaniu tego, co przeżyliśmy jako para przez te wszystkie wspaniałe lata - napisali w oświadczeniu.

Redakcja poleca

Ricky Martin i Jwan Yosef chcą zrobić wszystko, by ich dzieci nie odczuły rozstania rodziców. Panowie planują pozostać w przyjaznych relacjach i dzielić się opieką nad córką i synem.

- Naszym największym pragnieniem jest teraz utrzymanie zdrowej rodzinnej dynamiki i pielęgnowanie relacji skupionej na szczerej przyjaźni, gdy będziemy kontynuować wspólne wychowywanie dzieci. Jak zawsze, dziękujemy za całą miłość i wsparcie, które otrzymaliśmy w czasie trwania naszego małżeństwa. Jesteśmy zjednoczeni w pielęgnowaniu tego nowego rozdziału naszych żyć - poinformowali.

Matura próbna - MATEMATYKA 2020: ODPOWIEDZI, arkusz, rozwiązania zadań [3.04] fot. PIXABAY