Obserwuj w Google News

Matura próbna - MATEMATYKA 2020: ODPOWIEDZI, arkusz, rozwiązania zadań [3.04]

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
03.04.2020 09:04
Zareaguj Reakcja

Odpowiedzi z matury próbnej z matematyki 2020 będzie można sprawdzić jeszcze w kwietniu. Niewątpliwie pozwoli to wielu uczniów zaoszczędzić stresów oraz nerwów. Szczegółowy arkusz z próbnej matury z matematyki 2020 i odpowiedzi z tego przedmiotu, zamieszczamy poniżej.

Matura próbna - MATEMATYKA 2020: ODPOWIEDZI, arkusz, rozwiązania zadań [3.04]
fot. PIXABAY

Próbna matura 2020 - matematyka: ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE, rozwiązania zadań można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy zarówno arkusz, jak i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki online 2020.

Matura próbna: MATEMATYKA 2020 - ODPOWIEDZI, rozwiązania zadań

Odpowiedzi z matury próbnej z matematyki 2020 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób, a na pewno wszyscy, którzy w piątek 3 kwietnia podeszli do próbnego egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu na poziomie podstawowym. 

Czy matury 2020 się odbędą, czy zostaną odwołane lub przesunięte? [KORONAWIRUS]

Odpowiedzi z próbnej matury 2020 z matematyki udostępnione zostaną jeszcze w tym miesiącu, co pozwoli wielu uczniom na zaoszczędzenie stresów oraz nerwów. Rozwiązania zadań będzie można znaleźć dokładnie 15 kwietnia (środa) na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych.

Warto także wspomnieć, że każdy uczeń, który podszedł do próbnej matury z matematyki online 2020, odpowiedzi powinien otrzymać także od swojego nauczyciela. Termin udostępnienia wyników zależy od nauczycieli, którzy sami zadecydują, kiedy zaprezentują je swoim uczniom. 

Matura 2020: data, terminy. Kiedy będą egzaminy maturalne? [CKE]

Próbna matura z matematyki 2020 - arkusz CKE i odpowiedzi

Arkusz matury próbnej z matematyki 2020 można znaleźć zarówno na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, jak i na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Przypomnijmy, że próbna matura z matematyki 2020 odbyła się w piątek, 3 kwietnia. Arkusz opublikowany został około godziny 9:00 rano.

Z uwagi na długą nieobecność uczniów w szkołach spowodowaną panującą pandemią koronawirusa zadecydowano, że próbna matura w 2020 roku będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż to było w poprzednich latach i zostanie przeprowadzona przez internet. Matura próbna 2020 odbędzie się w dniach 2-8 kwietnia (czwartek-środa), a przeprowadzić ją będą mogły wszystkie zainteresowane tym szkoły.

Koronawirus - SZKOŁA: do kiedy szkoły są zamknięte i nie będę odbywać się lekcje? [DATA]

Przeprowadzenie próbnej matury 2020 jest dobrowolne. Centralna Komisja Egzaminacyjna za nieuzasadnione uważa wystawianie ocen cząstkowych na podstawie uzyskanych przez danego ucznia wyników egzaminu próbnego z poszczególnych przedmiotów. 

RadioZET.pl/JW