Obserwuj w Google News

Katarzyna Dowbor ma dość. Dementuje plotki. „Nie wierzcie w to” [WIDEO]

2 min. czytania
17.05.2023 09:46
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor ponownie zabrała głos po zwolnieniu z programu „Nasz nowy dom”. Gwiazda odniosła się do pojawiających się plotek na jej temat. Dziennikarka zdementowała nieprawdziwe informacje.

katarzyna-dowbor-ma-dość-zdementowała-plotki-nie-wierzcie-w-to
fot. VIPHOTO/East News, Instagram (@katarzyna_dowbor_official)

Katarzyna Dowbor została zwolniona z Polsatu. Dziennikarka nie poprowadzi kolejnej edycji programu „ Nasz nowy dom”, a jej miejsce zajmie Elżbieta Romanowska. Według medialnych informacji nikt miał się nie spodziewać zwolnienia gwiazdy. Zdaniem samej Katarzyny Dowbor zakończono z nią współpracę, ponieważ Edward Miszczak chciał mocno odświeżyć format. - Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich - narzekała dziennikarka. Wśród podawanych przez media powodów pożegnania się z Dowbor wymienia się także jej zły stan zdrowia. Czy gwiazda rzeczywiście jest schorowana i nie nadaje się do pracy na planie telewizyjnego show?

Katarzyna Dowbor szczerze o stanie swojego zdrowia. „Kobieta, która jedną nogą stoi nad grobem”

Niedługo po przekazaniu informacji o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z Polsatu w sieci pojawiły się możliwe przyczyny takiego ruchu Edwarda Miszczaka. Dziennikarze Pudelka mieli porozmawiać z osobą z produkcji programu „Nasz nowy dom”, która zdradziła kulisy zakończenia współpracy z dziennikarką.

- „Nasz nowy dom” to bardzo wyczerpujący format, zarówno pod względem emocjonalnym, jak i fizycznym. I właśnie ten drugi aspekt mógł okazać się decydujący w przypadku tej zmiany. Kasia miała w ostatnich latach trochę problemów zdrowotnych, co mocno ograniczyło jej aktywność. To zaś zmuszało produkcję do szukania rozwiązań, które pozwoliłyby na realizację odcinków zgodnie z bardzo sztywnym i napiętym harmonogramem. Trzeba pamiętać, że ekipa niektóre domy musi stawiać praktycznie od nowa, w dodatku w niespełna tydzień. Tu każda obsuwa jest problemem - miało powiedzieć źródło portalu.

Redakcja poleca

Szybko okazało się, że te tłumaczenia mogą mieć niewiele wspólnego z prawdą. Najpierw na Instagramie Dowbor znalazło się nagranie, na którym wyśmiała ona doniesienia o złym stanie swojego zdrowia. - Kiedy czytasz w pasie, że wylali Cię z roboty, bo jesteś schorowaną starszą panią… I co? Starsza pani chyba daje radę? - napisała dziennikarka pod wideo, na którym widać, jak pracuje w ogrodzie i uprawia różne sporty.

Teraz gwiazda ponownie zwróciła się do obserwatorów i jednoznacznie zdementowała plotki o jej problemach zdrowotnych. - Moi kochani, chcę wam jeszcze raz bardzo podziękować za wsparcie, miłe słowa i walkę o mnie. Jesteście cudowni. I spieszę was uspokoić, że informacje o moim złym stanie zdrowia, które pojawiają się w mediach, są absolutnie nieprawdziwe! Nie wierzcie w to! Czy tak wygląda kobieta, która jedną nogą stoi nad grobem? Całuję was i dziękuję za wszystko - uspokoiła wszystkich.

Zobacz także: Elżbieta Romanowska przerywa milczenie. Co powiedziała fanom programu „Nasz nowy dom”?

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News