Obserwuj w Google News

Znamy kulisy zwolnienia Katarzyny Dowbor z Polsatu. „Nikt się tego nie spodziewał”

2 min. czytania
09.05.2023 16:47
Zareaguj Reakcja

Na jaw wypływają kolejne informacje dotyczące zwolnienia Katarzyny Dowbor z Polsatu. Dziennikarka nie poprowadzi kolejnej edycji programu „Nasz nowy dom”. Znamy kulisy końca współpracy gwiazdy ze słoneczną stacją.

znamy-kulisy-zwolnienia-katarzyny-dowbor-z-polsatu-nikt-się-tego-nie-spodziewał
fot. Beata Zawrzel/East News, ADAM JANKOWSKI/East News

Katarzyna Dowbor znika z programu „ Nasz nowy dom”. Gwiazda została zwolniona z Polsatu przez Edwarda Miszczaka, który podobno „ miał długo bić się z myślami”, lecz ostatecznie podjął decyzję o zakończeniu współpracy z dziennikarką. Fani show są bardzo niezadowoleni ze zmian i domagają się odwołania nowego dyrektora programowego. Widzowie nie zdążyli jeszcze opanować emocji, a w sieci już znalazła się nieoficjalna lista gwiazd, które mogą zastąpić Katarzynę Dowbor. Tymczasem na jaw wypłynęły nowe informacje dotyczące zwolnienia dziennikarki.

Redakcja poleca

Katarzyna Dowbor zwolniona z „Nasz nowy dom”. Tak zakończono z nią współpracę

Według informacji Plejady nowa prowadząca programu „Nasz nowy dom” ma wprowadzić naprawdę duże zmiany. Sama Katarzyna Dowbor opublikowała oświadczenie, w którym narzekała na pęd władz stacji za świeżością. - Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich - narzekała.

Dziennikarze Pudelka początkowo przekonywali, że zwolnienie dziennikarki miało związek z jej problemami zdrowotnymi. Teraz mieli dotrzeć do pracownika Polsatu, który miał zdradzić kulisy zakończenia współpracy z Dowbor.

- Takich decyzji nie podejmuje się ot tak, a szefostwo na pewno zdawało sobie sprawę, że odbije się ona szerokim echem i wywoła wielkie emocje. To nie są zmiany, których dokonuje się spontanicznie, więc jakiś powód musiał być. I raczej nie chodzi tu o „odmładzanie” formatu, na co uszczypliwie powołują się sama zainteresowana i komentujący - miało powiedzieć źródło portalu.

Czyżby więc Miszczakowi zależało na rozgłosie i chciał on na nowo zrobić szum wokół programu, który jest obecny na antenie Polsatu już od 10 lat? Tego zapewne się nie dowiemy, jednak podobno udało mu się wywołać szok nawet u pracowników słonecznej stacji.

- Na Ostrobramskiej wszyscy są w szoku, bo nikt się tego kompletnie nie spodziewał. Wszyscy uważali Kasię za symbol tego programu i jedną z tych twarzy Polsatu, które budzą największą sympatię widzów - miał powiedzieć informator Pudelka.

Myślicie, że zmiana prowadzącej programu „Nasz nowy dom” wyjdzie Polsatowi na dobre? A może zamiast przyciągnąć przed ekrany nowych widzów, utracą wieloletnich fanów show?

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News