,

Katarzyna Warnke ma nowego partnera? Para biesiadowała do drugiej w nocy [FOTO]

21.03.2023 13:22

Nie jest tajemnicą, że Katarzyna Warnke rozwodzi się z Piotrem Stramowskim. Małżonkowie zaczęli układać sobie życie na nowo jeszcze zanim doszło do formalnego rozstania. Nasi paparazzi przyłapali aktorkę na randce z przystojnym blondynem.

Katarzyna Warnke z nowym partnerem zaraz po randce
fot. Exclusive - RadioZET.pl

W polskim show-biznesie dawno nie było takiego rozstania, jak u Warnke i Stramowskiego. Para poinformowała fanów o zakończeniu związku, ale to, co powinno zostać prywatne, zostało prywatne. Małżonkowie najwidoczniej odrobili lekcję z rozstań swoich kolegów z branży i postanowili publiczności dać tylko to, co konieczne.

Zobacz też: Partnerka Stramowskiego uczy, jak uprawiać seks. „Filmy porno kłamią”

Katarzyna Warnke ma nowego partnera?

Piotr Stramowski nową ukochaną pokazał światu zaledwie kilka miesięcy po zamieszczeniu oficjalnej informacji o rozstaniu z Katarzyną Warnke. Wszystko wskazuje na to, że aktorka również jest gotowa na otworzenie nowego rozdziału w życiu. Nasi paparazzi przyłapali ją na randce z wysokim blondynem. Wybrali się do jednej ze stołecznych restauracji. 

Biesiada i wspólne rozmowy trwały aż do drugiej w nocy. Gdy nadszedł czas powrotu, zauroczona sobą para wsiadła do taksówki. Choć na zewnątrz trzymali się na dystans, fotoreporterzy uchwycili, jak zaraz po zamknięciu drzwi do auta, rzucili się w sobie w objęcia.

O nowym wybranku Warnke na ten moment wiadomo niewiele. Aktorka również milczy i nie zabiera głosu w sprawie rewelacji, które obiegły media. Pewne jest jedno – patrząc na uśmiech goszczący na jej twarzy, spotkanie musiało być udane.

Zobacz też: Piotr Stramowski ujawnia przyczyny rozstania z Katarzyną Warnke. "Nie było zdrady"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - rozwód bez złośliwości

Nową partnerkę Piotra Stramowskiego media wytropiły już w listopadzie ubiegłego roku. Wielu spodziewało się, że między aktorem, jego byłą żoną, a nową ukochaną może pojawić się wiele złej krwi. Nic bardziej mylnego. Katarzyna Warnke w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” powiedziała:

Życzę mojemu dziecku wspaniałej macoszki, chcę, żebyśmy przybijali sobie piątki na leżakach, na wakacjach. To nie jest mój wysiłek w stosunku do tej sytuacji, tylko to jest moje marzenie. Chcę, żeby było dobrze i żeby wszyscy byli szczęśliwi.

Można odnieść wrażenie, że i Stramowski nie ma problemu z nową przyszłością matki swojego dziecka. Na informację o tym, że zamazała tatuaż, który miał symbolizować ich dozgonną miłości powiedział:

Jest bardzo ładny. Miała taką potrzebę i super, jak tak czuła. Być może ja też sobie jakiś zrobię. Mam wrażenie, że to jest taki cień, pozostałość pomiędzy nami. I tyle. Można sobie to zmienić - powiedział portalowi JastrząbPost. 

loader
Katarzyna Warnke w objęciach nowego partnera

Katarzyna Warnke w objęciach nowego partnera 

‧ fot. Exclusive - RadioZET.pl
Zadowolona Katarzyna Warnke po randce z w nowym partnerem

Zadowolona Katarzyna Warnke po randce z w nowym partnerem.

‧ fot. Exclusive - RadioZET.pl
Katarzyna Warnke z nowym partnerem chwilę po randce.

Katarzyna Warnke z nowym partnerem chwilę po randce.

‧ fot. Exclusive - RadioZET.pl
Katarzyna Warnke z nowym partnerem udaje się do taksówki

Katarzyna Warnke z nowym partnerem udaje się do taksówki 

‧ fot. Exclusive - RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się