Obserwuj w Google News

Kamil Bednarek wziął ślub. Wyjawił tajemnicę w zaskakujący sposób

2 min. czytania
15.02.2023 17:00

Kamil Bednarek niechętnie dzieli się swoją prywatnością – woli skupić się na muzyce. Jednak przy okazji premiery nowej piosenki ujawnił, że ma żonę. Kto jest jego wybranką?

Kamil Bednarek
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Kamil Bednarek od 2010 roku z sukcesami podbija polską scenę muzyczną. Wtedy też zasłynął występem w „Mam talent!” w TVN. Rok później stanął na scenie w Opolu z piosenką Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy”. Artysta był również trenerem w „Bitwie na głosy” oraz prowadzącym i jurorem „Lego Masters”. Jak widać, o jego życiu zawodowym wiadomo dość sporo. A co z prywatnym?

Zobacz także:  Ślub Cichopek i Kurzajewskiego jednak w Polsce? Zależy im na jednym

Kamil Bednarek wziął ślub

Artysta przez prawie 9 lat był w związku z pochodzącą z Zambii modelką Victorią Hall. Była to jednak relacja pełna rozstań i powrotów. Podczas jednej z takich „przerw” kobieta zaszła w ciążę. W 2021 roku para ostatecznie przestała być razem.

Kamil Bednarek postanowił zaskoczyć wszystkich w Walentynki. Opublikował utwór „Jesteś Tu”, który jest prezentem dla fanów, a oryginalnie został napisany przez muzyka dla swojej żony.

- Na sam koniec życzę nam wszystkim, abyśmy potrafili cieszyć się tym uczuciem i szanować je każdego dnia. W prezencie ode mnie łapcie utwór, który napisałem dla mojej żony. Pamela, dziękuję, że jesteś i za to, że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie. Miłość!!!! - napisał Kamil Bednarek na Instagramie.

Fani byli w szoku. Nie spodziewali się nowego utworu od Kamila Bednarka, a co dopiero informacji o zmianie stanu cywilnego. Posypały się gratulacje.

- Żebyś zawsze był szczęśliwy, jak jesteś dzisiaj. Wyjątkowy utwór pisany z głębi serca - czytamy.

Redakcja poleca

- Wspaniale słyszeć Cię zakochanego, dużo miłości! I oby nigdy się nie skończyła - skomentowała fanka.

- Wszystkiego, co najlepsze, najpiękniejsze i pełne miłości. Niech Wasza wspólna droga będzie miłością przepełniona. Bądź szczęśliwy, Kamilu. Tak bardzo się cieszę Waszym szczęściem! Gratuluję!!!! - obficie gratulowała inna internautka.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS