Karolina Pajączkowska z TVP bierze ślub. Oprawa w iście gwiazdorskim stylu! [FOTO]

31.01.2023 13:51

Karolina Pajączkowska z TVP Info zapowiada ślub z Marcinem Nowakiem. Prezenterka zdradziła szczegóły ceremonii, która ma się odbyć we wrześniu 2023 roku. Kroi się uroczystość z celebryckim rozmachem. 

Karolina Pajączkowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS, Instagram:@karolina_pajaczkowska

Karolina Pajączkowska jest dziennikarką i prezenterką TVP Info. Zanim trafiła do mediów, brała udział w konkursach piękności, m.in. znalazła się w finale wyborów Miss Polonia 2012. Próbowała także przebić się w 2. edycji "Top Model", ale ostatecznie porzuciła modeling, by zostać prezenterką w TVN24 BiS i TVN Meteo.

Obecnie Karolina Pajączkowska jest gwiazdą anteny TVP Info, gdzie m.in. prowadzi wydania w języku angielskim. Niedawno widzowie mieli okazję obserwować atrakcyjną prezenterkę w roli korespondentki wojennej w Ukrainie. W czasie misji zaiskrzyło między Karoliną Pajączkowską a wydawcą Marcinem Nowakiem. Para zaręczyła się podczas grudniowych wakacji w Tajlandii, a obecnie planuje ślub. 

Karolina Pajączkowska z TVP weźmie ślub w Grecji

Karolina Pajączkowska już wie, jak będzie wyglądał jej ślub z Marcinem Nowakiem, zaplanowany na wrzesień 2023 roku. Dziennikarka zdradziła, że ceremonia ma odbyć się na jednej z greckich wysp. Państwo młodzi zamierzają dotrzeć do niej na pokładzie statku. 

We wrześniu pobierzemy się na jednej z greckich wysp, do której przypłyniemy na statku mojego przyszłego teścia, kapitana żeglugi Marka Jurczyńskiego - wyznała Karolina Pajączkowska.

Na tym nie koniec świętowania. Ślub w Grecji będzie miał jedynie charakter cywilny, a prawdziwa feta rozpocznie się w Polsce. Karolina Pajączkowska nie ukrywa, że jest osobą wierzącą i zależy jej na złożeniu przysięgi przed ołtarzem. Mama 7-letniego Nataniela wyznała, że zamierza wyprawić ślub kościelny, po którym odbędzie się huczne wesele dla rodziny i znajomych. Niewykluczone, że wśród tych ostatnich pojawi się spora reprezentacja gwiazd TVP. 

Zapowiada się więc uroczystość z rozmachem godnym największych gwiazd show-biznesu. Z pewnością o ślubie pary z TVP będzie głośno nadchodzącej jesieni. 

loader