Obserwuj w Google News

Tomasz Lis weźmie ślub? Nowa partnerka może liczyć na atrakcje. Ma rozmach!

2 min. czytania
13.01.2023 18:33
Zareaguj Reakcja

Tomasz Lis niedawno przedstawił internautom swoją nową partnerkę, Monikę Urbańczyk. W poście na Twitterze były mąż Kingi Rusin i Hanny Smoktunowicz pokusił się o ciekawy komentarz na temat ślubu. Wcieli w życie któryś ze swoich pomysłów? 

Tomasz Lis i nowa partnerka Monika Urbańczyk
fot. Instagram:@tomaszlis_official, Instagram:@urbanczyk.monika

W święta Tomasz Lis pokazał swoja nową partnerkę. Mediom szybko udało się ustalić, kim jest Monika Urbańczyk, którą dziennikarz przytula na zdjęciu i nazywa żartobliwie "Monią Lisa". Publikacja zbiegła się w czasie z doniesieniami o sfinalizowaniu rozwodu Tomasza Lisa z Hanną Smoktunowicz-Lis. Sprawa ciągnęła się przez cztery lata, ale byłym małżonkom w końcu udało się formalnie odzyskać wolność. 

Szanowni dziennikarze: z moim byłym mężem rozstałam się (w zgodzie) wiele lat temu, a w tym roku (2022 – przyp. red.) doprowadzony został do finału rozwód z mojego powództwa. Zatem uprzejmie proszę was o niekierowanie do mnie więcej pytań dotyczących mojego byłego męża - oświadczyła na Instagramie Hanna Lis. 

Redakcja poleca

Tomasz Lis o ślubie. Zafunduje taki nowej partnerce? 

Być może rozwody z Kingą Rusin i Hanną Lis nie spowodowały, że Tomasz Lis definitywnie zraził się do małżeństwa. Na razie nie wiadomo, jakie plany snuje wobec nowej partnerki, ale niewykluczone, że jeśli zdecyduje się poprosić ją o rękę, czeka ich ślub, którego od czasu ceremonii na biegunie Michał Wiśniewskiego i Mandaryny polski show-biznes jeszcze nie widział. 

Tomasz Lis udowodnił ostatnio, że fantazji mu nie brakuje. Komentując na Twitterze kontrowersyjne zaręczyny Michała Moskala z PiS w kopalni Bogdanka, Lis zdradził, że miewał jeszcze bardziej szalone pomysły. 

Akurat ten ślub w kopalni mnie nie oburza. Kiedyś miałem pomysł, by ślub zawrzeć na Santiago Bernabeu w Madrycie albo nawet przed kapłanem kościoła Diego Maradony w Buenos Aires. Ludzie mają różne głupie, odlotowe pomysły - napisał. 

Plan Mareczka wobec Kingi nie wypalił! "W tajemnicy wszystko odwołał"

Jeszcze nic straconego. Być może z nową partnerką uda się zrealizować któryś ze scenariuszy?