Obserwuj w Google News

Magda Gessler pokazała zdjęcie ze ślubu. Wyszła za Waldemara prawie 20 lat temu! [FOTO]

2 min. czytania
12.01.2023 11:53
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler opublikowała zdjęcie ze ślubu z Waldemarem Kozerawskim. Okazało się, że uroczystość odbyła się już dawno temu. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zdradziła dokładną datę ślubu z Waldemarem Kozerawskim. 

Magda Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Magda Gessler wzięła ślub z Waldemarem Kozerawskim, o czym poinformowała w jednej z ostatnich dyskusji z fanami. Restauratorka z "Kuchennych rewolucji" zapewniła, że z Waldkiem złożyli sobie przysięgę podczas uroczystości w Krakowie. Wesele miało charakter ekumeniczny i bawiło się na nim 180 osób.

Gessler podkreśliła, że ślub odbył się 25 czerwca, lecz nie wspomniała o roku. Gros osób przyjęło, że chodziło o ubiegły czerwiec i zaczęło przesyłać gwieździe spóźnione gratulacje. Tymczasem prawda okazała o wiele bardziej zaskakująca. Wszystko wyjaśnił najnowszy post Magdy Gessler zamieszczony na Facebooku. Okazuje się, że gwiazda "Kuchennych rewolucji" poślubiła Waldemara już blisko 20 lat temu!

Redakcja poleca

Ślub Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego. Kiedy się odbył? 

Magda Gessler udostępniła fotografię ze swojego wesela w Krakowie. Uwagę zwraca młodszy wygląd restauratorki i jej ukochanego, a także siedząca obok nastoletnia Lara. Wyjaśniło się, że ślub Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego odbył się 25 czerwca 2004 roku

- Dziękuję wszystkim, za spóźnione życzenia weselne. Szkoda, że dopiero TERAZ. Bo przysięga miłości była prawie dwadzieścia lat temu... - napisała Magda Gessler. 

Narzeczeni złożyli sobie przysięgę w białej dorożce, a pod Teatrem Starym w Krakowie przygrywała im góralska orkiestra. Dla Magdy Gessler był to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Tym bardziej wolałaby, żeby nie krążyły o nim nieprawdziwe informacje. Zamieszanie ze ślubem jednak bardziej ją ubawiało niż zirytowało.

Przyjmuję spóźnione życzenia, a w sprawie prezentów - priv - podsumowała żartobliwie żona Waldemara Kozerawskiego. 

Zaskoczeni? 

magda gessler slub z waldemarem kozerawskim
fot. Facebook:@magdagessler.official/screen