Obserwuj w Google News

Edyta Herbuś planuje ślub? „To może się wydarzyć pod wpływem impulsu”

2 min. czytania
11.01.2023 22:25
Zareaguj Reakcja

Życie uczuciowe Edyty Herbuś od dawna jest obiektem ogromnego zainteresowania fanów, którzy śledzili jej liczne medialne związki. Aktorka od 2018 roku jest w szczęśliwej relacji i okazuje się, że myśli już o ślubie! Opowiedziała, jak wyobraża sobie ten magiczny dzień.

Edyta Herbuś
fot. Mateusz Grochocki/East News

Edyta Herbuś to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek. Ma na swoim koncie udział w „Tańcu z gwiazdami” i zwycięstwo w 2. Konkursie Tańca Eurowizji, gdzie wystąpiła u boku Marcina Mroczka. Gwiazda odnalazła się również na scenie filmowej – możemy zobaczyć ją w produkcjach takich jak „Klan” czy „Na Wspólnej”. Spełnia się też jako choreografka.

Zobacz także:  Edyta Herbuś w ogniu krytyki. „Takie buty w góry? A później TOPR”

Życie uczuciowe Edyty Herbuś było dość skomplikowane. Teraz jest szczęśliwa

Największe zainteresowanie mediów budzą jednak nie sukcesy tancerki, a jej życie uczuciowe. Głośno było o relacji Herbuś z tancerzem  Tomaszem Barańskim, którego porzuciła dla Dawida Ozdoby. Choć para deklarowała wieczną miłość i doszło do zaręczyn, relacja nie przetrwała próby czasu, a celebrytka wróciła do byłego partnera.

Dorastaliśmy razem i doświadczaliśmy razem wielu ważnych chwil

– wyjaśniła w rozmowie z serwisem „Party”.

Niestety uczucie łączące parę się wypaliło, a Edyta zaczęła spotykać się z Maciejem Kawulskim, a następnie z Mariuszem Trelińskim, co również skończyło się porażką. Od 2018 roku aktorce udaje się tworzyć zgrany duet z Piotrem Bukowieckim, byłym ukochanym Doroty Gardias i wygląda na to, że wreszcie jest szczęśliwa.

Redakcja poleca

Edyta Herbuś opowiedziała o ślubnych planach. „Blisko natury i ukochanych osób”

Mimo że Edyta Herbuś jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na jej instagramowym profilu trudno doszukać się kadrów z nowym mężczyzną jej życia. Gwiazda postanowiła jednak uchylić nieco rąbka tajemnicy w najnowszym wywiadzie. Zakochana celebrytka opowiedziała, jak wyobraża sobie przyszły ślub.

Parę razy zastanawiałam się nad tym, jaki byłby dla mnie wymarzony ślub. Dla mnie wymarzony ślub to taki, który będzie blisko natury i ukochanych osób. Może tak być, że kiedyś, zupełnie ukradkiem, dam dyla z ukochanym, garstką przyjaciół rodziny i pozwolę sobie na takie szaleństwo

 – wyznała dziennikarzom „Jastrząb Post”.

Jak dodała, nie planuje konkretnej daty tego ważnego dnia. Ma nadzieję, że wyjdzie to dość spontanicznie.

Myślę, że to może się wydarzyć pod wpływem  impulsu, bo rozmowy na ten temat w moim domu odbywają się od jakiegoś  czasu. Zobaczymy, co z tego będzie

– zapowiedziała enigmatycznie Herbuś.

Trzymacie kciuki za związek Edyty Herbuś i Piotra Bukowieckiego? Myślicie, że tancerka w końcu stanie na ślubnym kobiercu?

RadioZet.pl/"Jastrząb Post"/"Party"

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS