Obserwuj w Google News

Ślub Cichopek i Kurzajewskiego jednak w Polsce? Zależy im na jednym

Klaudia Bochenek
2 min. czytania
13.02.2023 22:28
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wedle medialnych doniesień mieliby planować ślub w Grecji. Aktorka skomentowała, że to nieprawda. Teraz pojawiają się kolejne informacje – gwiazdy TVP chcą doskonale bawić się w Polsce. Zależy im tylko na jednym.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali jedną z najgorętszych medialnych par 2022 roku i chyba ten stan rzeczy utrzyma się również w 2023 roku. Gwiazdy TVP po romantycznych zaręczynach planują ślub. Media podawały, że uroczystość miałaby odbyć się w sierpniu tego roku na greckiej wyspie Leros.

- Myślimy poważnie o naszym związku, ale ktoś tu wprowadza czytelników w błąd albo chodzi o zupełnie inny ślub. My takie informacje zostawiamy dla siebiezdementowała Kasia Cichopek w rozmowie z „Plejadą”. Wygląda na to, że Kurzopki sformalizują związek w Polsce.

Zobacz także:  Cichopek i Kurzajewski budują dom? Pomaga im znany architekt. „Idzie nowe”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub w Polsce?

Parze chyba nie w głowie rajskie uroczystości – wystarczy, że wspólny czas spędzają na zagranicznych wyjazdach. „Fakt” podaje, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski już zaczęli planować ślub i wesele. Znajomi gwiazd mieli puścić parę z ust.

Tabloid informuje, że dowiedział się, iż Kurzopkom bardzo zależy na dużym weselu – a tak poważna uroczystość (zapewne jedyna w życiu) byłaby trudna do zorganizowania za granicą. Chodzi o względy logistyczne, ale też finansowe. Jednak to nie wszystko.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie wyobrażają sobie wesela bez udziału najbliższych. Dla seniorów wycieczka, chociażby do Grecji, byłaby dość męcząca. Na ślubie przecież nie może zabraknąć mamy dziennikarza i rodziców aktorki.

Redakcja poleca

Przygotowania do ślubu roku mają trwać w najlepsze - „Fakt” podaje również, że Kasia Cichopek już zaczęła myśleć nad pierwszym tańcem. Aktorce zależy, aby wypaść jak najlepiej i aby bliscy zapamiętali dobrze tę chwilę. Sama ma już spore doświadczenie – w końcu w „Tańcu z gwiazdami” zdobyła Kryształową Kulę z byłym mężem, Marcinem Hakielem. A co z Maciejem Kurzajewskim?

Dziennikarz także ma ukryte talenty i nie jest w ciemię bity. Zapowiada się na to, że może zostać królem parkietu – mało kto wie, że lata temu był członkiem klubu tańca towarzyskiego Atut. Wierzymy, że podczas pierwszego tańca będzie wspaniałym partnerem.

RadioZET.pl/Fakt.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl