Obserwuj w Google News

Ma 50 lat i ciało jak nastolatka. Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej figury

2 min. czytania
13.06.2023 09:33
Zareaguj Reakcja

Justyna Steczkowska od lat działa na polskiej scenie rozrywkowej. Na początku czerwca wystąpiła w Opolu. Była to dobra okazja, by zobaczyć, jak się zmieniła. Okazuje się, że pomimo upływu lat piosenkarka wygląda świetnie. Jak dba o zdrową sylwetkę?

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej figury. Ma 50 lat i ciało jak nastolatka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Justyna Steczkowska jest celebrytką i piosenkarką, która podbiła polską scenę dzięki udziałowi w pierwszej edycji „Szansy na sukces”. Lubiane przez wielu telewizyjne show przyniosło jej rozgłos, który pozwolił jej później na zdobycie tytułu reprezentantki Polski na Eurowizji. Steczkowska wydała pierwszy album w 1996 roku, a ostatni – w 2022. Od niemal trzech dekad jej nazwisko znają prawie wszyscy. Niedawno pojawiła się na scenie w Opolu, gdzie zaskoczyła widzów, odsłaniając krwawy napis na swojej koszuli.

Redakcja poleca

Justyna Steczkowska zszokowała na festiwalu w Opolu

Występując na scenie w Opolu, Steczkowska zdecydowała się na manifest. Pokazała się fanom w pomalowanej sztuczną krwią koszuli. Na jej plecach widniał napis: „Myśl samodzielnie”. Ta nietypowa stylizacja była nawiązaniem do słów piosenki:

„To moją krwią zadrukowane krzyczą co dzień rano stosy gazet. Nagłówkami barwionymi krwią. Moją krew wykrztusił z gardła spiker. Na ekranie liczę ślady mojej krwi. Moją krwią, moją krwią”

Ten manifest nie spotkał się z uznaniem wszystkich widzów. Niektórzy zarzucili Steczkowskiej hipokryzję.

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej sylwetki

Festiwal w Opolu był dobrą okazją do tego, by zobaczyć, jak dziś wygląda Justyna Steczkowska. Okazuje się, że czas się dla niej zatrzymał. 50-letnia artystka wciąż zachwyca figurą. Jak to osiągnęła? W rozmowie z Plotkiem zdradziła swój sekret.

Jedynym sekretem jest po prostu praca. Ale czy ciężka? Najlepiej lubić swoją pracę, bo wtedy nie odczuwa się jej ciężkości. Zanim się stanie na scenie i zaśpiewa, co jest ukoronowaniem twojej pracy wielką przyjemnością i radością. Trzeba wcześniej wykonać dużo pracy, której nie widać. Jeśli chcesz mieć formę, mając lat 50. tak jak ja, to nie ma zmiłuj – powiedziała Steczkowska.

Justyna wyjaśniła, że aby mieć dobrą sylwetkę, trzeba ćwiczyć. Ona sama stara się szanować swoje ciało i zapewnić mu miłość i akceptację. Unika przy tym alkoholu.

Urodziny Edyty Górniak
19 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl