Obserwuj w Google News

Joanna Opozda straci dach nad głową? Ojciec chce odebrać jej mieszkanie

2 min. czytania
06.11.2023 09:46
Zareaguj Reakcja

Ostatnio Joanna Opozda dzieli życie na pracę, opiekę nad synem i batalie sądowe. Została oskarżona o nielegalne promowanie alkoholu, poza tym walczy z Antkiem Królikowskim o alimenty i sądzi się ze swoim ojcem.

Joanna Opozda straci dach nad głową? Ojciec chce odebrać jej mieszkanie
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Joanna Opozda ma ostatnio pod górkę. Poza tym, że przyszło jej mierzyć się z poważnymi oskarżeniami o nielegalne promowanie alkoholu, to jeszcze musi walczyć o alimenty ze swoim mężem Antkiem Królikowskim i ubiegać się o rozwód. Na tym jej problemy się nie kończą. Pewien czas temu ojciec postanowił wkroczyć z nią na wojenną ścieżkę.

Rodzinna awantura w domu Joanny Opozdy. O krok od tragedii

Joanna Opozda od lat żyje w niezgodzie ze swoim ojcem. Jakiś czas temu gwiazda ujawniła, że mężczyzna strzelał z pistoletu do jej męża oraz siostry. – Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie – powiedziała „Super Expressowi”. Dariusz Opozda twierdził, że wystrzelił z broni, by się bronić. – Strzał w sufit to była samoobrona przed bandyckim napadem. Ja wtedy byłem świeżo po amputacji kolana i piszczeli – mówił cytowany przez „Super Express”. Dziś ma aktorce i jej matce wiele do zarzucenia – między innymi to, że zrujnowały mu życie.

Redakcja poleca

Ojciec pozwał Joannę Opozdę. Aktorka straci mieszkanie?

W ich przypadku czas nie uleczył ran. Dariusz wciąż czuje się skrzywdzony i zamierza utrzeć nosa córce. ShowNews.pl informuje, że mężczyzna złożył pozew i zamierza ubiegać się o odebranie Joannie wartego 1,3 mln złotych mieszkania. Doniesienia te w rozmowie z SE.pl potwierdził sam zainteresowany. Jego przyjaciel dodał, że Joanna doprowadziła swojego ojca do kalectwa.

Źródła: Radio ZET/Shownews.pl/SE.pl

Nie przegap
Joanna Opozda urządza dom w luksusowej dzielnicy. Zamieszka tam z Vincentem
6 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive