Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski przepowiedział katastrofę Titana? Wiedział, że zginą

2 min. czytania
26.06.2023 15:58
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski przewidział katastrofę Titana? Fani profety zaczęli przypominać jego przepowiednię sprzed dwóch lat. Jasnowidz z Człuchowa niejednokrotnie wspominał, że kilka osób znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie i będą zamknięci w „czymś metalowym”.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiedział katastrofę Titana?
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, HANDOUT/AFP/East News

Wszystkie osoby, które znajdowały się w łodzi podwodnej Titan firmy OceanGate, nie żyją. Wiele wskazuje na to, że doszło do implozji, a tragedia miała wydarzyć się już w niedzielę 18 czerwca – czyli w dzień wypłynięcia pięciu osób w celu podziwiania wraku Titanica. W sprawie zostało podjęte śledztwo.

Pasażerowie mieli zginąć w mgnieniu oka, a ich ciał najpewniej nie da się odnaleźć – wszyscy zostali dosłownie zmiażdżeni na skutek implozji. Na pokładzie byli miliarder i podróżnik Hamish Harding, Shahzada Dawood i jego 19-letni syn Suleman, współzałożyciel OceanGate - Stockton Rush oraz francuski nurek Paul-Henry Nargeolet. Nastolatek nie chciał płynąć w podróż za 250 tysięcy dolarów, ale chciał sprawić ojcu radość. Pasażerowie za nic mieli fakt, że łódź podwodna nie spełniała podstawowych wymogów bezpieczeństwa, a właściciel firmy OceanGate był wielokrotnie ostrzegany, że niedługo może dojść do tragedii. Jasnowidz Jackowski wszystko przewidział?

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski przepowiada ogromną katastrofę. „Trujące opary”

Jasnowidz Jackowski przewidział katastrofę Titana?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski już niejednokrotnie trafiał ze swoimi wizjami w dziesiątkę. Gdy zaczęło być głośno o tragedii pasażerów Titana i o tym, że poszukiwano wraku łodzi podwodnej przez kilka dni, fani profety zaczęli przypominać sobie złowieszczą przepowiednię. Jasnowidz z Człuchowa już raz dokładnie wspominał o walce z czasem, która zostanie podjęta, aby ratować osoby uwięzione w metalowym „czymś”.

- Człowiek lub dwóch albo trzech ludzi w czymś metalowym, żyją, nie mogą z tego wyjść. Jest walka z czasem o ich życie. Takie coś mi się skojarzyło. Kompletnie. Nie wiadomo, do czego to przyłożyć – mówił Krzysztof Jackowski.

Redakcja poleca

Profeta przepowiadał wydarzenia w czerwcu 2021 roku. Fani Krzysztofa Jackowskiego dokopali się do nagrania. I chociaż jasnowidz nie trafił z liczbą osób, które zostały uwięzione i w ostateczności zginęły, to najwyraźniej wszystko się zgadza. Początkowo słowa jasnowidza z Człuchowa interpretowano inaczej i sądzono, że być może chodzi o astronautów uwięzionych w stacji kosmicznej.

- Rzecz bardzo charakterystyczna. Powtarzam jeszcze raz. Kojarzy mi się coś prostokątnego, metalowego. Jedna, dwie lub trzy osoby są w tym czymś. Walka z czasem, żeby ich uratować. Nie wiem, do czego to przykleić, ale zobaczymy – kontynuował wówczas jasnowidz z Człuchowa.