Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski w niepokojącej wizji dla Polski. „Nie wygląda to ciekawie”

2 min. czytania
11.07.2023 20:17
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski w końcu powrócił z kolejnymi wizjami, a podczas najnowszej transmisji kilka minut poświęcił przyszłości Polski. Nie ma dobrych wieści. Jasnowidz z Człuchowa zapowiada, że w naszym kraju powstanie skomplikowana sytuacja.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość Polski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas transmisji zaczął wspominać o niedawnym puczu w Rosji i wspomniał, że wojska Grupy Wagnera mogą być przydatne w czymś innym, np. stworzeniu wtórnego frontu i wywołaniu bałaganu. Jak mówił profeta, „niestety ten bałagan może się zrobić w Polsce i tu mamy problem”. Wytłumaczył, że może zostać wprowadzony stan wojenny lub wyjątkowy we wschodniej części kraju. Wina za niepokój w Europie będzie zrzucona na nas – Putin może to nieźle wykorzystać. Potem jasnowidz z Człuchowa wyznał, że w Polsce na pewno powstanie skomplikowana sytuacja, ale tym razem nie ma ona nic wspólnego z wojną. Powinniśmy obawiać się jesieni?

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski przepowiada ataki terrorystyczne. Zdradził, kiedy

Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość dla Polski

Krzysztof Jackowski dodał jeszcze, że zagrożeniem na przyszłość półroczną dla Polski są prowokacje na polsko-białoruskiej granicy. Wtedy też stałoby się to, o czym już wiele razy wspominał – ludzie opuszczaliby swoje domy i przeprowadzali na zachód, dla bezpieczeństwa. Potem jasnowidz z Człuchowa przeszedł do kwestii nadchodzących wyborów.

- Ja mówiłem od dawna, że wybory do parlamentu, które mają się odbyć w tym roku, nie będą takie oczywiste. Oczywiście, ja się zastrzegam, ja nie twierdzę, że jestem tego pewny, ale ja czuję, że do tych wyborów może nie dojść. W tym okresie, to jest chyba okres jesieni, w którym mają się odbyć – wieszczył Jackowski.

Jasnowidz Jackowski zaczął też skupiać się nad zdjęciem Mateusza Morawieckiego i naszła go dziwna wizja. Wyczuł zdradę stanu. Według profety ktoś ważny zostanie oskarżony o zdradę i może powstać spory niepokój polityczny. Następnie mówił o pewnym tajemniczym dokumencie.

Redakcja poleca

- Czuję z pana Morawieckiego, że rząd może dojść w posiadanie, albo już posiada, tylko użyje tego w odpowiednim momencie, albo może wejść w posiadanie ważnego dokumentu, który będzie można przedstawić ważnemu politykowi w naszym kraju i oskarżyć go o zdradę stanu. Czyli szykowałaby się jeszcze wielka burza polityczna w naszym kraju. Nie wygląda to ciekawie. Tak to czuję – przepowiadał jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski zapowiedział, że już niedługo czeka nas transmisja pełna wizji dotyczących drugiej połowy 2023 roku. Ma zamiar skupić się nad tematami dotyczącymi zdrowia. Czy zobaczy kolejną epidemię?