Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski nie ma złudzeń. Nie ma co liczyć na dobre wakacje

2 min. czytania
01.06.2023 15:51
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski podzielił się swoimi przeczuciami na temat nadchodzącego miesiąca. Jego zdaniem w czerwcu wydarzy się coś niezwykle istotnego. To będzie trudny początek wakacji Czy powinniśmy mieć się na baczności?

Krzysztof Jackowski: przepowiednia na czerwiec. Nie ma co liczyć na dobre wakacje?
fot. YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Jackowski to profeta, który w przeszłości angażował się w wiele spraw – od poszukiwania zaginionych osób po przewidywanie pogody. Niejednokrotnie zwracał uwagę na to, że jego przypuszczenia odnośnie przyszłości, w pewnym stopniu okazywały się prawdziwe. Bywało jednak, że całkowicie się mylił.

Niedawno profeta z Człuchowa podzielił się z widzami swoimi przeczuciami na temat zbliżającego się konfliktu. Mówił o możliwym skażeniu środowiska, które może mieć niezwykle dotkliwe skutki. Teraz postanowił wypowiedzieć się na temat czerwcowych wydarzeń. Mamy się czego obawiać?

Redakcja poleca

Jasnowidz Jackowski – przepowiednia na czerwiec

W rozmowie z o2.pl Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przeczuciami dotyczącymi nadchodzącego miesiąca. Jego wizje nie napawają nadzieją…

Wakacje zwykle kojarzą się z czasem beztroski, radości i ogólnego zadowolenia z życia. Przeczucia Jackowskiego sugerują jednak, że w tym roku zaczną się wyjątkowo źle.

Jak myślę o okresie wakacyjnym, to niepokojąco kojarzy mi się czerwiec – przekazał o2.pl Krzysztof Jackowski.

Profeta nie zdradził szczegółów dotyczących swojej mrocznej wizji. Stwierdził jednak, że latem będziemy mieli do czynienia z tak zwanymi paragonami grozy.

W wakacje na pewno będą paragony grozy – stwierdził.

Jasnowidz Jackowski mówi o kryzysie

Nie jest tajemnicą, że szalejąca inflacja nieustannie bije Polaków po kieszeni. To przez nią od wielu miesięcy trzeba zaciskać pasa i liczyć każdą wydaną złotówkę. Jednak zdaniem Jackowskiego sprawy nie wyglądają najgorzej. W rozmowie z dziennikarzami o2.pl profeta powiedział, że kryzys jeszcze nie nadszedł.

Prawdę mówiąc, to kryzysu nie ma. Kryzys jest wtedy, jeśli ludzie mają w ręku pieniądze, a towaru nie ma. Teraz jest odwrotnie. Towaru jest mnóstwo, a i ludzie jeszcze - mimo wszystko - żyją na w miarę dobrej stopie – powiedział Jackowski.

Jakiś czas temu profeta wypowiadał się na temat nadchodzącego krachu. Pierwsze przeczucia na ten temat miał jesienią.

Jesienią tamtego roku mówiłem, że krach może mieć swój początek w kwietniu – powiedział w jednej ze swoich kwietniowych audycji.

Powiedział wtedy, że Władimir Putin jest świadomy, że w czerwcu kraje zachodnie stracą płynność finansową.

On wie o zachwianiu płynności finansowej. On się spodziewa, że kraje zachodnie będą miały zachwianą płynność finansową już od czerwca – ostrzegł.

Tych, którzy obawiają się nadchodzących wakacji, uspokajamy. Przeczucia profety mogą okazać się mylne i nie znaleźć potwierdzenia w rzeczywistości.

Źródła: RadioZET.pl/o2.pl