Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski ostrzega. „Będzie mowa o promieniowaniu”

2 min. czytania
31.05.2023 17:31
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny podzielił się z widzami swoimi przeczuciami. Tym razem w swojej audycji poruszył temat wojny, która toczy się za naszą wschodnią granicą. Ostrzegł przed wielkim niebezpieczeństwem. Zdaniem profety z Człuchowa musimy szykować się na niebezpieczeństwo.

Jasnowidz Jackowski ostrzega. „Będzie mowa o promieniowaniu”
fot. YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski niejednokrotnie wypowiadał się już na temat światowego konfliktu. W najnowszej audycji roztoczył niepokojącą wizję. Przestrzegł przed nadchodzącym niebezpieczeństwem i wskazał możliwe miejsce, w którym dojdzie do użycia niekonwencjonalnej broni. Czy Polacy mają się czego bać?

Redakcja poleca

Jasnowidz Jackowski ostrzegł przed nowym porządkiem świata

Jasnowidz z Człuchowa powiedział, że jego zdaniem świat przechodzi dogłębną transformację w stronę tak zwanego „nowego porządku”. Zmiany te mają być efektem konfliktu interesów Zachodu i Rosji. Kiedy się dokonają, Polska zostanie postawiona w bardzo trudnym położeniu.

Jeżeli by miało dojść do nowego porządku świata, czyli dogadaliby się, podzieliliby interesy między siebie, tak że każdemu by pasowało – i w stronie wschodniej, i w stronie zachodniej – to mimo wszystko nas nie ominie wpasowanie w ten nowy porządek świata – powiedział profeta.

Tworzący się na naszych oczach nowy światowy ład według Jackowskiego doprowadzi do krachu, o którym sam jasnowidz mówił już wcześniej. Ten krach uderzy nas po kieszeni. Jak się przed tym ustrzec?

Zróbcie sobie jakieś bazy oszczędnościowe, które nie będą w czymś jednym, np. nie będą w jednej walucie, bo ta waluta może przez krach stracić. Miejcie trochę wartości przy sobie, żebyście mogli w razie potrzeby wyjąć to z kieszeni i tym zapłacić. Trzecim miejscem apokalipsy będzie krach finansowy i on właśnie w moim poczuciu zaczyna się otwierać – podpowiedział Krzysztof Jackowskiego

Jednak krach ekonomiczny, którego skutki mogą być opłakane, nie jest jedyną rzeczą, przed jaką przestrzegł jasnowidz. Jego zdaniem powinniśmy przygotować się na eskalację konfliktu na linii Ukraina-Rosja.

Jasnowidz Jackowski powiedział o skażeniu

Jackowski zamknął oczy, skupił się i przepowiedział przyszłość wojny. Stwierdził, że w trwającym za naszą wschodnią granicą konflikcie nastąpi spory zwrot. Jego zdaniem dojdzie do eskalacji.

To na wojnie między Rosją a Ukrainą dojdzie do bardzo niekontrolowanych ataków i dojdzie do broni niekonwencjonalnej, która będzie użyta lokalnie, nie będzie to wielka broń, ale będzie mowa o skażeniu środowiska. Będzie mowa o promieniowaniu albo o skażeniu środowiska – przepowiedział.

Później zdradził, w jaki sposób może do tego dojść.

 Kojarzy mi się coś takiego, że jakieś instalacje w ziemi... To będzie miało wiele otworów, zacznie wybuchać, jakieś instalacje w ziemi zaczną wybuchać i to skazi środowisko i to spowoduje napromieniowanie – wyjaśnił.

Następnie powiedział, który obszar będzie najbardziej narażony na szkodliwe skażenie lub promieniowanie. A potem po raz kolejny zaznaczył, że przeczucie podpowiada mu, że świat czeka kolejny duży konflikt zbrojny.

To może być… na Bliskim Wschodzie. Proszę państwa, nie wychodzi mi na razie żadne pojednanie, żadne dogadanie się. W moich poczuciach to wygląda na trzy Stany zapalne na świecie. Ukraina, Bliski Wschód, ale i Chiny... Świat idzie w kierunku dużej wojny – stwierdził jasnowidz.

Źródła: RadioZET.pl