Obserwuj w Google News

Maciej Kurzajewski wystąpi w "Jaka to melodia?". Cichopek pominięta?

1 min. czytania
14.03.2023 17:07
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski ma wkrótce pojawić się w programie "Jaka to melodia?". Czy będzie mu towarzyszyć Katarzyna Cichopek? Nie tym razem. Wygląda na to, że druga połówka prowadzącego "Pytanie na Śniadanie" została pominięta.

Maciej Kurzajewski wystąpi w "Jaka to melodia?". Cichopek pominięta?
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek są niemal nierozłączni zarówno na szklanym ekranie, jak i prywatnie. Razem prowadzą "Pytanie na Śniadanie" w TVP, razem spędzają święta i razem spędzają urlopy. Niedługo widzowie TVP będą świadkami wyjątku od tej reguły. Kurzajewski pojawi się w programie "Jaka to melodia?" sam. A co z Kasią?

Redakcja poleca

Maciej Kurzajewski wystąpi w "Jaka to melodia?"

Juz niedługo Maciej Kurzajewski weźmie udział w programie "Jaka to melodia?", w którym stanie w szranki z Alicją Węgorzewską i Joanną Moro. Celebryci pojawią się w odcinku specjalnym muzycznego show Telewizji Polskiej. Gospodarz "Pytania na Śniadanie" opublikował na insta story zdjęcie z planu. "A tutaj już wiosna, a nawet Wielkanoc" — napisał.

Maciej Kurzajewski w "Jaka to melodia?"
fot. Instagram: @maciejkurzajewski

Warto zwrócić uwagę, że w gronie wymienionych uczestników brakuje Kasi Cichopek. Czyżby twórcy programu o niej zapomnieli?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @maciejkurzajewski/Party.pl