Obserwuj w Google News

Ile zarabiają Ibisz, Kurzajewski i Kammel? Za jeden wieczór zgarniają fortunę

2 min. czytania
01.03.2023 14:10
Zareaguj Reakcja

Zarobki polskich gwiazd to jeden z najbardziej tajemniczych tematów. Rozchwytywani prezenterzy TVP czy TVN w jeden wieczór mogą zarobić krocie. Ile za prowadzenie eventu zgarniają m.in. Maciej Kurzajewski czy Tomasz Kammel?

Krzysztof Ibisz Maciej Kurzajewski Tomasz Kammel
fot. Pawel Wodzynski/East News

Maciej Kurzajewski, Tomasz Kammel, Marcin Prokop, Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor znaleźli się w zestawieniu, które opublikował „Super Express”. Tabloid miał dotrzeć do tajemniczych i wręcz kosmicznych kwot, które mają wpływać na konta gwiazd. Nic, tylko robić karierę.

Zobacz także:  Krzysztof Skiba zdradza prawdę o wynajmowaniu artystów na imprezy firmowe. Z kim „można się napić”?

Ile zarabia Krzysztof Ibisz?

Nie da się ukryć, że Krzysztof Ibisz ma ogromne doświadczenie jako konferansjer. Jak czytamy na jego oficjalnej stronie, przez 30 lat kariery poprowadził ponad 3000 różnego rodzaju imprez. Widzowie Polsatu mogą przyznać, że doskonale współprowadzi chociażby „Taniec z gwiazdami” i SuperHit Festival.

„Super Express” ustalił, że prym w zarabianiu na „chałturach” wiedzie właśnie Krzysztof Ibisz. Za poprowadzenie wydarzenia gwiazdor ma zgarniać nawet 30 tys. zł.

Ile zarabia Tomasz Kammel i Maciej Kurzajewski?

Krzysztofowi Ibiszowi ma deptać po piętach gwiazda z konkurencyjnej stacji. Tomasz Kammel, współprowadzący „Pytanie na śniadanie” w TVP również ma liczyć na wynagrodzenie w wysokości 30 tys. zł za pracowity wieczór.

Redakcja poleca

Kolega z kanapy, Maciej Kurzajewski, ma mieć płacone nieco mniej. „Super Express” podaje, że partner Katarzyny Cichopek może liczyć na 20 tys. zł. To również bardzo ładna sumka.

Zarobki Marcina Prokopa i Macieja Dowbora

Maciej Dowbor uplasował się na tym samym pułapie, co Maciej Kurzajewski. Ukochany Joanny Koroniewskiej również ma dostawać 20 tys. zł za poprowadzenie wydarzenia.

„Super Express” przyjrzał się też zarobkom Marcina Prokopa. Według tabloidu prowadzący „Dzień dobry TVN” może liczyć na oferty sięgające 25 tys. zł.

RadioZET.pl/Se.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS