Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba zdradza prawdę o wynajmowaniu artystów na imprezy firmowe. Z kim „można się napić”?

3 min. czytania
05.02.2023 10:46
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc, zdradził pewną zaskakującą prawdę o polskim świecie showbiznesu. W najnowszym poście na Instagramie wyjawił, z którymi konfenansjerami, gwiazdami muzykami można napić się na imprezie firmowej, a którzy „uciekają z imprez dwie sekundy po występie”.

Krzysztof Skiba zdradza prawdę o wynajmowaniu artystów na imprezy firmowe. Z kim „można się napić”?
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Krzysztof Skiba obnaża prawdę o polskim showbiznesie. Lider polskiego zespołu Big Cyc, obudził się w niedzielę rano z serią zaskakujących przemyśleń. W niedzielę 5 lutego 2023 roku około 9 rano, na jego profilu na Instagramie –@skibabigcyc, obserwowanym przez 18,1 tysięcy fanów – pojawił się wpis, w którym mężczyzna zastanawia się, dlaczego niektórzy szefowie firm, którzy wynajmują konkretną gwiazdę na występ podczas imprezy firmowej, jest zaskoczonych, że dany artysta znika niedługo po swojej oficjalnej części, zamiast dalej „bawić się z członkami firmy”.

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba wie z kim napijesz się podczas imprezy firmowej 

W porannym poście, na który składa się pięć fotografii, Krzysztof Skiba snuje rozważania. Możemy w nim czytać:

– WIELKIE UCIECZKI
Organizatorzy imprez firmowych są przekonani, że płacąc spore pieniądze za wynajęcie gwiazdy, wynajmują wybraną osobę niejako w całości. Zwykle planują, że gwiazda po występie siądzie z nimi przy stole, napije się, zje wspólnie kolacje, pozwoli sobie zrobić zdjęcie, a kto wie - pewnie zabawi też wesołymi anegdotami.

Często przy okazji zamawiania gwiazd na imprezy firmowe główną motywacją zleceniodawcy jest poznać bliżej "tego pana z telewizji". Płacąc sporą kasę za pojawienie się celebryty na evencie firmowym, pan prezes wraz z zarządem jest przekonany, że będzie miał zdjęcie z popularnym prezenterem telewizyjnym czy aktorem. Jakie jest potem jego zdziwienie, gdy wynajęty za kilkanaście tysięcy lub więcej, gwiazdor zwiewa z imprezy kilka sekund po odwaleniu swojego kontraktowego show. Następuje konsternacja, zdziwienie, a czasem nawet irytacja i oburzenie.

Jak to jest możliwe? Zapłaciliśmy tak spore pieniądze, wynajęliśmy artystę, a ten nie chce się z nami napić? Nie chce jeść z nami kolacji i siedzieć obok żony Prezesa. Słowem: zwiewa i w nosie ma integrację. Nie chce tańczyć i opowiadać żartów przy stole, ani plotkować o innych znanych i lubianych.

Aby uniknąć nieporozumień menadżerowie zwykle wpisują w kontrakty zdanie, że artysta jest dostępny dla firmy jedynie w czasie swojego występu. Jego obowiązki nie obejmują tańczenia z sekretarką Prezesa czy wspólnego spożywania kotleta z Zarządem firmy.

Nic to! Organizatorzy tych imprez, nawet gdy są uprzejmie powiadamiani, że nie ma szans na integrację i wspólne poklepywanie się po plecach, liczą naiwnie, że artysta ulegnie pokusie wspólnej kolacji i się ze wszystkimi miło "zaprzyjaźni". Gdy okazuje się, że nic z tego, jest rozpacz, zdziwienie i pretensje.

Aby uniknąć nieporozumień podaję ranking topowych konferansjerów, artystów komediowych, którzy uciekają z imprez w dwie sekundy po występie i na otarcie łez podam kilka nazwisk tych, z którymi jest szansa się wspólnie uchlać.

Krzysztof Skiba zdradza kim są „uciekinierzy” a kim „osoby, z którymi można się napić”

Wpis, którego całą treść zamieściliśmy powyżej, kończy się krótką listą.
– Uciekinierzy: Maciej Stuhr, Marcin Prokop, Piotr Bałtroczyk, Andrzej Grabowski, Cezary Pazura.

Następnie możemy przejść do listy „osób, z którymi można się napić”, zaprezentowanej przez Skibę w formie czterech fotografii. Materiał prezentuje się następująco:

Wpis Skiby ma szansę stać się viralowym hitem internetu, bo „obnaża prawdę o polskim showbiznesie”. Na razie jednak, w godzinę od publikacji, materiał zebrał 167 „lajków” i pięć komentarzy. Zobaczymy, ile wpadnie do końca dnia.

Czytaj także:  Skiba o rodzicach ukochanej. „Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy”

RadioZET.pl/Instagam

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali