Obserwuj w Google News

Internauci proponują Mai Sablewskiej zmianę zawodu. „Masakra”

2 min. czytania
24.02.2023 22:25

Maja Sablewska, która prowadzi program „10 lat młodsza w 10 dni” po raz kolejny spotkała się z krytyką widzów. Po modowej metamorfozie przeprowadzonej w ostatnim odcinku internauci polecili prowadzącej zmianę zawodu. „Boże, co pani z tymi sukienkami! Wszyscy krytykują, a pani w to brnie” – można przeczytać w sekcji komentarzy.

Maja Sablewska
fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Maja Sablewska rozpoznawalność zyskała dzięki współpracy z Dodą – do 2009 roku pełniła funkcję jej menadżerki, odpowiadając m.in. za stylizacje piosenkarki. W kolejnych latach dbała o wizerunek Edyty Górniak czy Mariny Łuczenko. Doradczyni wizerunkowa ma na swoim koncie również udział w programie „X Factor”, gdzie zasiadała w fotelu jurorskim oraz prowadziła „Sablewskiej sposób na modę” na antenie TVN Style.

Zobacz także:  Zawiedziona uczestniczka „10 lat młodsza w 10 dni”: Obiecywano gruszki na wierzbie

„10 lat młodsza w 10 dni”. Maja Sablewska w ogniu krytyki

Maja Sablewska od października 2022 roku jest prowadzącą programu Polsat Cafe „10 lat młodsza w 10 dni”. Zapowiadane spektakularne metamorfozy odmładzające spotkały się mało entuzjastycznym odbiorem – stylizacje proponowane przez Sablewską krytykowali zarówno internauci, jak i same uczestniczki show.

Maja Sablewska zrobiła ze mnie straszydło. Wyglądam dziesięć lat starzej. Do tego ta koszmarna koszula nocna podpięta pod biustem i traperowate buty. Wyglądam jak stara babuleńka, która zaraz ma wejść do trumny. Ta stylizacja pcha mnie do ziemi. To, jak mnie ubrano, jest niedopuszczalne. To nie mój styl

– narzekała w rozmowie z „Plejadą” Maria, którą ubrano w błyszczącą różową sukienkę zestawioną z brązowymi mokasynami.

Kicz i tandeta

 – podsumowali mało udaną transformację internauci.

Redakcja poleca

Maja Sablewska powinna zmienić zawód? Internauci nie mają wątpliwości

Rozczarowanie swoją przemianą przeżyła również Jolanta, która przedstawiła poważne zarzuty przeciwko Sablewskiej.

- Nie obchodziło ich, jak wyglądam i jak się czuję. Zabawa musi trwać. Dobiły mnie jeszcze słowa Majki Sablewskiej. Wiedziała, że jestem w strasznej formie psychicznej, wiedziała, że nie potrafię się obronić, więc wyżywała się na mnie. Czułam się jak śmieć  – mówiła rozgoryczona kobieta w wywiadzie dla „Plejady”.

W ostatnim odcinku na prowadzą znów wylało się morze hejtu. Uczestniczką programu była Mariola – choć widzowie docenili zmiany, jakie zaszły w twarzy 70-latki, do ich gustu nie przypadła stylizacja wybrana przez Sablewską.

Tradycyjnie.... twarz piękna. Ale kiecka? Ani kolor, ani fason. Masakra
Boże, co pani z tymi sukienkami! Wszyscy krytykują, a pani w to brnie
Pani Maju, zmiana zawodu się Pani kłania i zbliża wielkimi krokami

– można przeczytać w sekcji komentarzy.

A Wam podoba się metamorfoza Marioli?

RadioZet.pl/"Plejada"

Screen Facebok/10latmłodszaw10dni
fot.