Zamknij

„10 lat młodsza w 10 dni”. Nowy program Mai Sablewskiej w Polsacie

05.10.2022 14:32

Maja Sablewska już jakiś czas temu zapowiadała jej przejście do Polsatu. Gwiazda poprowadzi nowy program o metamorfozach. Czy uda jej się „odmłodzić” uczestniczki show?

maja sablewska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Maja Sablewska została prowadzącą programu „10 lat młodsza w 10 dni”, który okazał się wielkim hitem w Wielkiej Brytanii. Teraz polscy widzowie będą mogli zobaczyć rodzimą wersję na antenie Polsat Café. Uczestniczki przejdą z pewnością spektakularne metamorfozy, bowiem jak wskazuje sam tytuł, głównym celem programu będzie ich „odmłodzenie”. Ma się to jednak odbyć bez interwencji chirurga plastycznego.

Maja Sablewska wraca do telewizji

Gwiazda programów o metamorfozach wraca na ekrany po kilku latach przerwy i ponownie będzie starała się udowodnić i pokazać Polkom, że sprytne zabiegi i troska o zdrowie wystarczą, by zaskoczyć siebie i bliskich. Program współtworzyć będzie grono specjalistów. Zajmą się fryzurą i garderobą każdej z uczestniczek, które skorzystają także z zabiegów pielęgnacyjnych. Zadaniem Mai Sablewskiej będzie jednak zachęcenie kobiet do całkowitej zmiany podejścia do życia i próba rozwiązania ich osobistymi problemów, przez które dbanie o siebie schodzi na dalszy plan.

- Wracam do telewizji. Zmieniłam jej barwy. Obecnie mam przyjemność tworzyć część rodziny Polsatu. Spotkałam ludzi, którzy podobnie myślą, czują, a to dla mnie w pracy ogromnie ważne – powiedziała Maja na jej Instagramie. – Z wielką przyjemnością chciałam was zaprosić na nowy program „10 lat młodsza w 10 dni!”. To była dobra decyzja, bo widziałam już pierwsze efekty. Warto było!

Maja Sablewska to była menadżerka gwiazd, która w pewnym momencie postanowiła rozpocząć własną karierę w show-biznesie. Jej drogę doradczyni wizerunkowej obserwowaliśmy do tej pory między innymi w programach „Sablewskiej sposób na modę” i „SOS. Sablewska od stylu”. Myślicie, że jej nowy program także okaże się sukcesem?

Pierwszy docinek programu „10 lat młodsza w 10 dni” zostanie wyemitowany już 6 października o godzinie 21.00.

loader
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News