Obserwuj w Google News

Nowy program Jakimowicza to dno? Internauci streszczają: „Moherowe frajerstwo”

2 min. czytania
12.09.2023 15:54
Zareaguj Reakcja

Po głośnym zwolnieniu z TVP Jarosław Jakimowicz w końcu odnalazł swój azyl. Kontrowersyjny aktor został zatrudniony w prawicowej telewizji internetowej, która prowadzona jest przez księdza. Pierwszy odcinek programu „Tu jest POLSKA” ujrzał już światło dzienne, a w sieci pojawiły się recenzje.

Internauci podsumowują program Jarosława Jakimowicza. „Moherowe frajerstwo”
fot. YouTube @portalprawypl

Jarosław Jakimowicz od lat uważany jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych osobistości medialnych. Były współpracownik TVP Info nieraz dał się poznać, jako osoba ordynarna oraz nastawiona negatywnie do wszystkich o odmiennych poglądach.

Redakcja poleca

Jego niewybredne zachowania doprowadziły zresztą do jego głośnego zwolnienia ze stacji, z którym widocznie nie mógł się pogodzić. Jakimowicz z dnia na dzień zaczął oskarżać byłe szefostwo o wszelkie zło tego świata, a samemu Samuelowi Pereirze zarzucił uprowadzenie dzieci.

Los jednak uśmiechnął się do Jarka. Kilka dni temu prawicowiec ogłosił, że wraca do telewizji. Teraz jednak będzie spełniał się w formacie internetowym, a jego przełożonym ma być ks. Ryszard Halwa. Jakimowicz związał się z konserwatywnym portalem prawy.pl jeszcze na początku sierpnia, ale z samym debiutem musiał się chwilowo wstrzymać.

Jarosław Jakimowicz prowadzi program internetowy. W sieci obecne są pierwsze recenzje

Pierwszy odcinek programu „Tu jest POLSKA” w poniedziałek ukazał się w serwisie YouTube. 54-latek przeprowadził w nim rozmowę z duchownym Halwą, a półtoragodzinne nagranie zgromadziło całą masę komentarzy.

Prędko okazało się jednak, że debiut Jakimowicza niespecjalnie trafił w gusta widzów. Internauci zaczęli zarzucać mu, że nie szanuje swojego rozmówcy, ciągle przerywa i jest zwyczajnie żenujący.

Perfekcjonista w chamstwie... Ale ciemniak!!!”; „Brak honoru”; „To było tak żałosne... Przez 1,5h gwiazdor pitolił o sobie kolejne żale, jak to go z pracy wy…, a przyjaciele zdradzili. Zmieńcie nazwę na »Tu jest Jakimowicz«”; „Nic o handlu dziećmi i okradaniu grobów? Skandal!!!” - czytamy w komentarzach. Jarosław nie odniósł się jeszcze do stawianych mu zarzutów.

Nie przegap
Największe skandale Jarosława Jakimowicza. Co zrobił gwiazdor TVP Info?
4 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News