Obserwuj w Google News

Jarosław Jakimowicz atakuje Ralpha Kamińskiego i jego fanów. "Fajnie być ułomnym"

2 min. czytania
31.08.2023 16:59
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz tym razem postanowił zabawić się w krytyka muzycznego i w ostrych słowach zaatakował Ralpha Kamińskiego i jego fanów. Nie zapomniał o złośliwościach pod adresem TVN. Po zwolnieniu z TVP zajmie się recenzowaniem twórczości polskich artystów?

Jarosław Jakimowicz atakuje Ralpha Kamińskiego
fot. screen: Instagram @jaroslaw.jakimowicz69 / Pawel Wodzynski/East News

Jarosław Jakimowicz w trakcie współpracy z Telewizją Polską wielokrotnie prezentował swoje konserwatywne poglądy i niejednokrotnie publicznie obrażał osoby, które mu podpadły. Publiczna telewizja miała zrezygnować ze współpracy z niedoszłym gwiazdorem polskiego kina po licznych skargach na jego zachowanie. Jarosław jednak nadal jest aktywny w mediach społecznościowych i dzieli się swoimi opiniami na przeróżne tematy. Tym razem na tapecie "młodego wilka" znalazł się jeden z najpopularniejszych obecnie piosenkarzy, Ralph Kamiński.

Jarosław Jakimowicz obraża Ralpha Kamińskiego. Były gwiazdor TVP ocenił piosenkarza

Można było przypuszczać, że wizerunek Ralpha Kamińskiego nie przypadnie do gustu Jarosławowi Jakimowiczowi. Aktor postanowił wyrazić swoje zniesmaczenie twórczością piosenkarza w poście opublikowanym na Instagramie. Uznał, że żeby zostać fanem Ralpha, trzeba wykazać się nie tylko brakiem muzycznego gustu, ale wręcz ograniczoną inteligencją.

- Żeby uważać, że to jest dobra muzyka, coś odkrywczego, innego, to trzeba mieć galaretę, a nie mózg. Trzeba nie znać się na muzyce, trzeba nie znać wykonawców lat 70. , których oryginalność była prawdziwa, a to są zwykłe popłuczyny. Muzycznie ktoś, kto kiedyś słuchał electro pop bądź muzyki elektronicznej to nawet nie będzie chciał tego słuchać jednej minuty. Dźwięki electro pop z Casio też już były tysiąc razy - ocenił samozwańczy krytyk muzyczny.

Co ciekawe, Jarosławowi o wiele bardziej przypadł do gustu Dawid Podsiadło. Niestety, Kamiński kojarzy się byłemu dziennikarzowi Telewizji Polskiej ze stacją TVN i promowania, jak sam to określił, "lewackiej mniejszości".

Jarosław Jakimowicz nazwał fanów Ralpha Kamińskiego ułomnymi?

Artystyczna wizja Ralpha Kamińskiego rozjuszyła Jarosława Jakimowicza nie tylko pod względem muzycznym, ale także światopoglądowym. 54-latek nie odmówił sobie skojarzeń ze stacją TVN i znienawidzonymi "lewakami".

- Tak więc może to fajne dla ludzi, którym mózg wyprał TVN. Takie moje recenzje spowodują, jeszcze bardziej będzie się to takim z galaretą podobać. Przecież to tylko o to chodzi. Fajnie być ułomnym i razem z innymi ułomnymi tworzyć lewacką mniejszość - ocenił.

Choć Jarosław Jakimowicz nie ma doświadczenia w branży muzycznej, najwyraźniej świetnie odnalazł się w roli subiektywnego krytyka muzycznego. Ciężko jednak spodziewać się, że liczni fani Ralpha Kamińskiego, których postanowił obrazić, przyznają mu rację.

Nie przegap
Największe skandale Jarosława Jakimowicza. Co zrobił gwiazdor TVP Info?
4 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News