Obserwuj w Google News

Jarosław Jakimowicz walczy z internautami i usuwa komentarze. Poszło o chemtrailsy

2 min. czytania
31.08.2023 10:50
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz opublikował w sieci nowy wpis. Były pracownik TVP podzielił się z internautami teorią spiskową o chemtrailsach, które zmodyfikowały chmury nad Warszawą. Internauci postanowili dosadnie mu odpowiedzieć, a on usunął ich wpisy. Ładnie?

Jarosław-Jakimowicz-walczy-z-internautami-i-usuwa-komentarze-Poszło-o-chemtrailsy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jarosław Jakimowicz w ostatnim czasie stał się specjalistą od wszystkiego. Były pracownik TVP Info po zwolnieniu ze stacji przeżywa coś na wzór załamania nerwowego, w którym za pierwszorzędny cel obrał sobie krytykowanie pracodawcy. Jakimowicz utrzymuje obecnie, że  telewizja spiskowała przeciwko niemu, przez co on nieraz zalewał się łzami.

Redakcja poleca

Przypomnijmy jednak, że Jarek oficjalnie pożegnał się ze swoim stołkiem przez skargi, które regularnie na niego spływały. Były prowadzący „W kontrze” miał wyróżniać się ordynarnym zachowaniem wobec kobiet, które zwyczajnie nie chciały z nim pracować. Najdłużej na placu boju wytrzymała Magdalena Ogórek, lecz i ona po czasie skonfliktowała się z Jakimowiczem. Sam oskarżony do winy się nie przyznaje, a swojej  byłej towarzyszce z programu zarzuca, że „tańczy, jak jej zagrają”.

Jarosław Jakimowicz szerzy kontrowersyjne teorie. Fani: „To fejkowe konto, czy Jarek jest aż tak głupi?”

Kilkanaście godzin temu Jarosław Jakimowicz zaserwował internautom kolejny rzut swoich złotych myśli. Te co prawda nie cieszą się szczególnym zainteresowaniem użytkowników sieci, ale celebryta nieszczególnie się tym przejmuje. Jakimowicz umieszcza na swoim koncie czasem po kilka postów dziennie, w których pomstuje na TVP, je żelki, obraża Krzysztofa Stanowskiego albo dzieli się kontrowersyjnymi teoriami…

„PRZYPADEK? Oczywiście ktoś powie, ale się odkleił, teorie spiskowe, ale…? Mieszkasz w Warszawie? Spójrz teraz w niebo? To są normalne chmury? To jest jak jakaś gęsta czapa nałożona nami. To, co było rano, to jakaś mgła, chmura, w której jechałem i lał w niej deszcz. Może u nas teraz też będą powodzie, jak w wielu miejscach w Europie? W wielu miejscach w Europie, tych na pd pożary, jak mało kiedy. Teneryfie 1/3 lasów spalonych . Ma świecie podejrzanie palą się miasta na Hawajach. A może te zagadnienia: chemitrails czy haarp mają coś z tym wspólnego”  (pisownia oryginalna – przyp. red.) – pisał tym razem.

Wpis Jarka nie do końca przekonał jednak jego fanów. Niektórzy widocznie załamali się teoriami, które głosi: „To fejkowe konto, czy Jarek jest aż tak głupi?” – pytano w komentarzach. Te najwidoczniej bardzo nie spodobały się byłemu pracownikowi TVP, który zaczął je sukcesywnie usuwać.

Jarosław Jakimowicz usuwa komentarze
fot. Instagram @jaroslaw.jakimowicz69

Z dziewięciu wpisów pod postem, w magiczny sposób znalazły się jedynie 3 – w tym jeden, który napisał samodzielnie. Po chwili konsternacji Jakimowicz postanowił usunąć wszystkie komentarze.

Nie przegap
Największe skandale Jarosława Jakimowicza. Co zrobił gwiazdor TVP Info?
4 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News