Obserwuj w Google News

Iwona Węgrowska podjęła konieczną decyzję. Błagała ją o to córka

2 min. czytania
31.08.2023 08:07
Zareaguj Reakcja

Iwona Węgrowska była w dość burzliwej relacji z Maciejem Marcjanikiem. Wielokrotnie rozstawali się i schodzili, swego czasu planowali też ślub. Niestety związek na dobre stał się przeszłością. Piosenkarka postawiła na swoim i podjęła życiową decyzję. Po kres swoich dni zostanie singielką?

Iwona Węgrowska kończy z mężczyznami
fot. Pawel Wodzynski/East News

Kilka miesięcy temu Iwona Węgrowska w rozmowie z „Jastrząb Post” wyznała, że jest jej bardzo ciężko po rozstaniu. Cierpi rodzina, cierpi jej córka, cierpi sama artystka. Węgrowska nie chciała zdradzać powodów rozstania ze względu na dobro dziecka. Chwilę później doszła do wniosku, że chyba za bardzo kochała swojego partnera i wszystko zniszczyła zazdrość. Teraz Iwona Węgrowska jeszcze bardziej otworzyła się na temat związków.

Zobacz także:  Katarzyna Glinka ujawnia kulisy rozstania. Syn ciężko to przeżył

Iwona Węgrowska będzie singielką do końca życia?

Piosenkarka jest zadowolona, że mimo wszystko jej były partner ma doskonały kontakt z córką i nie zniknął z życia dziecka. Mała Lilia jest oczkiem w głowie Iwony Węgrowskiej i gwiazda nie pozwoli, aby pociecha cierpiała z jakiegokolwiek powodu. W związku z tym artystka musiała mocno zastanowić się nad swoim życiem.

Między Iwoną Węgrowską i Maciejem Marcjanikiem jest dziś tylko przyjaźń. Chyba oboje przekonali się, że ponowne wejście w związek może zepsuć ich relację. Zresztą piosenkarka stroni od motyli w brzuchu. Chociaż może cieszyć się powodzeniem, to mężczyznom mówi „stop”.

Redakcja poleca

- Po rozstaniu, a trochę czasu już minęło - bo to już dobre kilka miesięcy - długo nad tym myślałam, co zrobić, jak teraz będzie i jak żyć. Mimo czasami trudnych chwil przeżyliśmy pięknych 9 lat i... nie wyobrażam sobie układać życia z kimś innym. O to najbardziej poprosiła mnie córka, że to dla niej byłby ogromny stres. „Mama, nie rób mi tego”. I chyba dla mnie też to nie byłoby już wygodne. Ona jest dla mnie najważniejsza – mówiła Iwona Węgrowska w rozmowie z „Super Expressem”.

- A uwierz mi, kandydatów nie brakuje. Dużo ludzi do mnie pisze. Jest to miłe i dziękuję za takie zainteresowanie, lecz na razie moje serce jest zamknięte na jakikolwiek romans. Chociaż... kawę zawsze mogę wypić  - dodała zalotnie piosenkarka. Wygląda jednak na to, że na razie nikt nie ma u niej szans, choćby obiecywał gwiazdkę z nieba.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER