Obserwuj w Google News

Jarosław Jakimowicz uderza w Magdalenę Ogórek. „Czego to się nie robi dla etatu”

2 min. czytania
30.08.2023 13:49
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz wciąż nie przepuszcza okazji do tego, by wbić szpilę władzom i pracownikom TVP. Utrzymuje, że jego wydalenie z pracy było efektem zmowy i nie szczędzi gorzkich słów ludziom, z którymi współpracował. Teraz uderzył w Magdalenę Ogórek.

Jarosław Jakimowicz uderza w Magdalenę Ogórek. „Czego to się nie robi dla etatu”
fot. TRICOLORS/East News

Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP po tym, jak do władz stacji  zaczęły spływać skargi na jego karygodne zachowanie wobec współpracowniczek. Były gwiazdor publicznej telewizji utrzymuje jednak, że to nie jego postępowanie było bezpośrednią przyczyną zwolnienia. Po odejściu z szeregów pracowników stacji zajął się głównie „obnażaniem prawdy” na temat swoich byłych kolegów – uderzył w Rachonia, Pereirę i skrytykował kobiety, z którymi przyszło mu pracować. Nie oszczędził nawet Magdaleny Ogórek.

Redakcja poleca

Pewien czas temu zdradził, że koleżanka, z którą prowadził „W kontrze”, jest w posiadaniu nieoczywistych informacji na temat wielu osób. „Jest wytrawnym graczem i sprawy załatwia w białych rękawiczkach” – napisał na Instagramie Jakimowicz. Nie był to jedyny raz, kiedy uderzył w Magdalenę Ogórek. Niedawno opublikował na Instagramie satyryczną grafikę z bardzo wymownym podpisem.

Jarosław Jakimowicz uderza w Magdalenę Ogórek

Stwierdzenie, że Jakimowicz jest aktywny na Instagramie, byłoby naprawdę dużym niedomówieniem. Kontrowersyjny celebryta publikuje kilka postów dziennie, które zwykle nie zbierają wielu „lajków”. W jednym z nich uderzył w Magdalenę Ogórek.

Na instagramowym profilu byłego gwiazdora TVP pojawił się satyryczny obrazek autorstwa rysownika Pawła Kryńskiego, na którym widzimy Jakimowicza i Magdalenę Ogórek. Była współpracownica kontrowersyjnego celebryty, ma nad głową napis: „Tańczę, jak mi zagrają”. To sugeruje, że Ogórek jest jedynie marionetką w rękach włodarzy stacji. Ze względu na swoją aktualną pozycję zawodową należy uznać, że Jakimowicz twierdzi, że wyrwał się spod wpływów decydentów TVP. „Czego się nie robi dla etatu” – głosi tekst zamieszczony poniżej.

Czy to początek otwartej wojny pomiędzy Jakimowiczem a Ogórek? Biorąc pod uwagę powściągliwość pracownicy TVP Info, należy założyć, że kilka słów nie jest w stanie jej sprowokować.

Nie przegap
Największe skandale Jarosława Jakimowicza. Co zrobił gwiazdor TVP Info?
4 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News