Obserwuj w Google News

Iggy Azalea założyła OnlyFans. W cztery dni zarobiła pół miliona

2 min. czytania
17.01.2023 16:24
Zareaguj Reakcja

Iggy Azalea założyła konto w serwisie OnlyFans, które ma jej służyć do publikowania nieocenzurowanych zdjęć, nagrań i muzyki. To element zapowiedzianego przez raperkę projektu o tytule "Hotter Than Hell". Internauci ciepło przyjęli pomysł Iggy. Artystka w cztery dni zarobiła pół miliona dolarów.

Iggy Azalea założyła OnlyFans. W cztery dni zarobiła pół miliona
fot. Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Iggy Azalea dołączyła do OnlyFans, serwisu opartego na systemie subskrypcji, który umożliwia publikowanie nieocenzurowanych treści. Raperka poinformowała, że jest to element jej nadchodzącego projektu. Płacąc 25 dolarów miesięcznie, fani otrzymują dostęp do publikowanych przez raperkę zdjęć, nagrań, muzyki i poezji.

Zobacz także: Iggy Azalea usunęła Instagrama i Twittera. Do internetu wyciekły nagie zdjęcia raperki

Iggy Azalea założyła OnlyFans. Tak tłumaczy swoją decyzję

Iggy Azalea zmieniła swoje nastawienie wobec OnlyFans. Jeszcze niecałe dwa lata temu raperka zarzekała się, że nie ma zamiaru dołączać do serwisu. Skąd ta nagła zmiana? Okazuje się, że Azalea znalazła sposób, by wykorzystać platformę jako sposób na ujście dla swojej kreatywności.

Przyznaję, że nigdy nie myślałam, że OnlyFans jest miejscem, w którym mogę być kreatywna, więc nie spodziewałam się, że będę z nimi współpracować przy moim największym projekcie do tej pory — tłumaczyła "Variety" artystka.

Artyska przyznaje, że zrozumiała, że OnlyFans to idealna platforma do publikacji jej nowego projektu.

—Jestem podekscytowana tym, że nie muszę się martwić obezwładniającą i ograniczającą cenzurą, z którą muszą radzić sobie artyści, gdy publikują swoją pracę na innych cyfrowych platformach —powiedziała Iggy.

Na jej profilu publikowane będą materiały związane z projektem "Hotter Than Hell". Aby zainaugurować swoją współpracę z serwisem, raperka opublikowała na Instagramie zdjęcie w samej bieliźnie.

Redakcja poleca

Iggy Azalea zarobiła fortunę na OnlyFans

Przedstawiciele platformy zapewniają, że raperka nie otrzymuje od nich wsparcia finansowego w zamian za uruchomienie swojego konta. Wygląda jednak na to, że nawet bez dodatkowych funduszy Iggy Azalea radzi sobie całkiem nieźle. Artystka przez cztery dni zarobiła ponad 500 tysięcy dolarów.

Zobacz także: Maciej Musiał "wstawił nudeska". Świeci klatą na Instagramie

Kim jest Iggy Azalea?

Rapuje, pisze teksty i reżyseruje teledyski. Iggy Azalea szturmem podbiła świat amerykańskiego show-bizu. Pochodząca z Sydney gwiazda zadebiutowała w 2011 roku, publikując mixtape "Ignorant Art". Trzy lata później ukazał się jej pierwszy studyjny album o tytule "The New Classic", który w Stanach Zjednoczonych okrył się platyną. W roku 2019 Iggy wydała kolejny długogrający projekt "In My Defense".

Do najbardziej popularnych utworów Iggy można zaliczyć "Fancy", "Kream" i "Black Widow".

Źródła: RadioZET.pl/Variety.com/cgm.pl