Obserwuj w Google News

Maciej Musiał "wstawił nudeska". Świeci klatą na Instagramie

3 min. czytania
15.11.2022 10:33

Maciej Musial opublikował na Instagramie gorące zdjęcie, na którym pochwalił się swoją wysportowaną sylwetką. "Wstawiłem nudeska" - napisał aktor.

Maciej Musiał "wstawił nudeska". Świeci klatą na Instagramie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Maciej Musiał postanowił zaskoczyć swoich fanów. Aktor wziął udział w rozbieranej sesji zdjęciowej, której efekty możemy zobaczyć na Instagramie. Fotka, która zawisła na profilu Musiała, skutecznie podgrzała atmosferę.

– Twoja mama powiedziała, że jej się podoba – napisał pod nią aktor.

To jednak mu nie wystarczyło. Musiał posunął się o krok dalej, wrzucając to samo zdjęcie na InstaStories i opatrując je zawadiackim komentarzem: "wstawiłem nudeska".

Maciej Musiał
fot. Screen z Instagrama @maciejmusial_official

Kariera Macieja Musiała

Maciej Musiał dorastał na oczach widzów. Pierwsze kroki na drodze do kariery postawił w wieku zaledwie 9 lat, pojawiając się w jednym z odcinków kultowej "Plebanii". Rok później zagrał w spektaklu telewizyjnym pt. "Oskar", a w 2007 roku pojawił się w "Prawie miasta". Nieco później miał okazję zagrać pierwszą większą rolę serialową - wcielił się we wnuka Lucyny Wileńskiej w "Ojcu Mateuszu".

Prawdziwą rozpoznawalność zaczął zdobywać dopiero w 2011 roku, kiedy stacja TVP wyemitowała pierwsze odcinki "rodzinki.pl". Z czasem Musiał stał się bożyszczem nastolatek, a o jego relacjach z kobietami rozpisywały się największe tytuły plotkarskie.

Zobacz także: Pudelek: wiadomo, kto jest nową dziewczyną Macieja Musiała. Kim jest Weronika Targońska?

Medialne związki Macieja Musiała

Dorastanie pod czujnym okiem reporterów uniemożliwiało Musiałowi nawiązywanie relacji z kobietami w prywatności. Aktor w wieku wczesnej dorosłości stał się bohaterem medialnych skandali i głośnych romansów.

Pierwszą z jego partnerek była Agnieszka Więdłocha. Aktorzy poznali się na planie "Czasu honoru" i dość szybko mieli przenieść swoją relację z płaszczyzny zawodowej na prywatną. Magazyn "Na Żywo" relacjonował ich wspólną podróż w góry, a inne media plotkarskie doszukiwały się śladów romantyzmu we wszystkich wspólnych przedsięwzięciach Musiała i Więdłochy. Relacja aktorów miała przetrwać do 2015 roku.

Agnieszka Więdłocha
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER , EASTNEWS

Inną z partnerek Macieja Musiała miała być Kinga Duda. Informacja o romansie aktora z córką prezydenta zbiegła się w czasie z objęciem stanowiska przez Andrzeja Dudę. Kres wszystkim domysłom na ten temat położył sam zainteresowany, udzielając wywiadu Kubie Wojewódzkiemu. Zapytany o to, co łączyło go z Kingą Dudą, odpowiedział, że nie była to relacja romantyczna.

Nie byliśmy razem, ale to miła dziewczyna. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Kiedy pan Andrzej został prezydentem, to w trakcie wieczoru wyborczego znalazłem ją na Facebooku i zaczepiłem ją tam – opowiadał Musiał w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Kinga Duda
fot. Jakub Kaminski/East News
Redakcja poleca

Ile zarabia Maciej Musiał?

O złych stronach sławy można mówić długo. Jeszcze dłużej można rozwodzić się nad jej zaletami. Niezwykle istotnym elementem popularności są zarobki, a fani z zainteresowaniem zaglądają gwiazdom do portfeli. Nie inaczej jest w przypadku Musiała. Majątek aktora był często brany pod lupę przez dziennikarzy.

Portal Nowości donosi, że jeszcze jako gwiazda "rodzinki.pl" Musiał zarabiał pół miliona za sezon. Do tego należy doliczyć honoraria za udział w reklamach, które według "SuperExpressu" wynosiły 450 tysięcy oraz dodatkowe zajęcia aktora, takie jak praca nad audiobookiem, za którą, jak podaje tabloid, zainkasował około 300 tysięcy złotych. Są to dane sprzed kilku lat. Należy zatem założyć, że majątek Musiała rósł razem z jego aktorskim portfolio.

Nic nie wskazuje na to, by kariera Macieja Musiała miała zwolnić tempo. Młody aktor wielokrotnie udowodnił, że doskonale czuje się w świecie show-biznesu i potrafi świadomie kierować swoim życiem.

Źródła: RadioZET.pl, Interia.pl, Wp.pl, Nowosci.com.pl, SuperExpress