Obserwuj w Google News

Gwiazda "M jak Miłość" nago. Pokazała wszystko w rozbieranej sesji [FOTO]

2 min. czytania
27.06.2023 13:43
Zareaguj Reakcja

Iga Górecka, znana między innymi z "M jak Miłość" i "Na sygnale", podzieliła się efektami wyjątkowo odważnej sesji zdjęciowej. Aktorkę na fotografiach możemy oglądać kompletnie nagą w otoczeniu przyrody. 

Iga Górecka nago
fot. screen: Instagram @igagorecka

Iga Górecka to popularna polska aktorka znana głównie miłośnikom seriali. Rozpoznawalność przyniosły jej między innymi kreacje Karoliny w " M jak Miłość", Julii Rudej w "Na sygnale" i Mirki w "Stuleciu winnych". Iga z powodzeniem odnalazła się także jako modelka, a efekty sesji zdjęciowych z jej udziałem możemy podziwiać w mediach społecznościowych. Najnowsze fotografie Góreckiej wzbudziły wyjątkowo dużo emocji. Nic dziwnego, aktorka zaprezentowała się na nich kompletnie naga.

Iga Górecka nago. Aktorka z "M jak Miłość" zrzuciła ubranie

Iga Górecka znana jest z tego, że nie wstydzi się swojego ciała. Na profilu na Instagramie wielokrotnie prezentowała się na odważnych zdjęciach. Ciężko jednak o sesję odważniejszą niż ta, w której widzimy aktorkę nad malowniczym stawem. Iga pozuje bowiem całkiem naga, intymne miejsca są jedynie zamazane, prawdopodobnie po to, żeby nie usunięto ich z serwisu.

- Natura jest Bogiem - napisała pod zdjęciami, nawiązując do tematyki sesji.

Internauci nie kryli zachwytu nad odważnymi, ale artystycznymi fotografiami nagiej Góreckiej.

Redakcja poleca

Iga Górecka w nagiej sesji zdjęciowej. Internauci zachwyceni ciałem gwiazdy "M ja Miłość"

Pod postem Igi Góreckiej pojawiły się liczne komentarze, w których internauci prześcigali się w prawieniu komplementów zarówno modelce, jak i autorowi rozbieranej sesji. Podkreślano, że nagie fotografie zostały wykonane ze smakiem i mają artystyczny wyraz.

Cudne zdjęcia. Takie delikatne, sensualne, po prostu piękne.

- Jesteś zjawiskiem!

- Ależ to piękne.

- Piękna z ciebie kobieta i naturalnie jako aktorka traktujesz nagość - czytamy.