Obserwuj w Google News

Gosia Andrzejewicz chce leczyć depresję dietą bez glutenu. Mówi też o śpiewaniu

3 min. czytania
02.04.2024 14:54

Wszystko wskazuje na to, że Gosia Andrzejewicz zamierza walczyć w plebiscycie Biologicznej Bzdury Roku. Słynna „wojowniczka” podzieliła się z fanami autorskimi pomysłami w zakresie leczenia depresji. Zdaniem piosenkarki choroby można się pozbyć dzięki stosowaniu diety bez glutenu i śpiewaniu.

Gosia Andrzejewicz chce leczyć depresję dietą bez glutenu
fot. TRICOLORS/East News

Gosia Andrzejewicz swoje największe sukcesy w show-biznesie odnosiła we wczesnych latach dwutysięcznych. Wtedy też artystka wypuściła na rynek takie przeboje jak „Pozwól żyć”, „Wojowniczka” czy „Słowa”, które do dziś święcą triumfy na imprezach w stylu retro.

Redakcja poleca

Gosia Andrzejewicz wciąż aktywna w show-biznesie

Obecnie twórczość Andrzejewicz stawiana jest na równi z piosenkami m.in. Mandaryny czy Kasi Cerekwickiej, a sama Gosia może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów. Jakiś czas temu piosenkarka udostępniła im nawet opcję wspierania jej działalności przez „donejty”. Przez to jednak  wielbiciele Andrzejewicz zaczęli się martwić, że ich ulubienica nie ma za co żyć. Piosenkarka prędko wytłumaczyła się z tego pomysłu, zapewniając fanów, że nie narzeka na swoje fundusze.

Quiz: Największe polskie hity karaoke. Zdasz test śpiewająco?

1/20 Było ciepłe lato, choć czasem padało || Dużo wina się piło i mało się spało || Tak zaczęła się wakacyjna przygoda...

Gosia Andrzejewicz niejednokrotnie udowodniła wielbicielom, że nie ma przed nimi nic do ukrycia. Swego czasu gwiazdka podzieliła się z fanami nawet tym, że widziała UFO nad Warszawą. Piosenkarka słynie z bardzo szczerych komentarzy i odpowiedzi. Niedawno Andrzejewicz została zapytana o to „jak walczyć z depresją, apatią i hejtem”. Jej odpowiedź woła jednak o pomstę do nieba.

Gosia Andrzejewicz chce leczyć depresję dietą bez glutenu i częstym śpiewaniem

Celebrytka przyznała w sieci, że leczenie z depresją rozpoczęłaby od zmiany diety. Andrzejewicz twierdzi, że osoby chorujące na depresję powinny odstawić gluten, nabiał i cukier. Oprócz tego powinny też dużo się ruszać, słuchać pozytywnej muzyki i śpiewać jak najczęściej. O zgłoszeniu się do specjalisty czy poradni zdrowia psychicznego Gosia już jednak nie wspomniała.

„Hejterów blokuj, a jeśli są w Twoim życiu, to jak najszybciej zerwij z nimi kontakt. Jeśli chodzi o depresję, to zaczęłabym od zmiany diety bez glutenu, nabiału i cukru; wprowadziłabym dużo ruchu na świeżym powietrzu. Słuchałabym tylko pozytywnej muzyki i śpiewała jak najczęściej. Znajdź jakąś pasję w swoim życiu, która przyniesie Ci radość” – prawiła Gosia Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz o depresji
fot. Facebook @gosiaofficial

Cytując szlagierową piosenkę artystki: „nie chcemy już słuchać tych kłamstw”. Zaznaczmy, że o eliminacji produktów z naszej codziennej diety powinien decydować nie internetowy celebryta a lekarz znający nasze wyniki badań.

Depresja jest chorobą niejednolitą. Jej objawy mogą rozwijać się powoli i niepostrzeżenie. Wpływa ona na wiele narządów w naszym organizmie i może odpowiadać nawet za takie dolegliwości, jak  zaburzenia widzenia czy bóle plecówU każdego schorzenie to może przebiegać zupełnie inaczej.

Gdzie szukać wsparcia w kryzysie psychicznym?

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli – poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Pomoc w kryzysie psychicznym:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

Źródło: Radio ZET

Nie przegap