Obserwuj w Google News

Dramat Eweliny Lisowskiej. Pojechała na wakacje i nie wypoczęła

2 min. czytania
31.05.2023 14:56
Zareaguj Reakcja

Ewelina Lisowska pochwaliła się kadrami z wyjazdu na Sardynię. Miała ze sobą cały arsenał strojów kąpielowych i choć fotografie wyglądały iście rajsko, wokalistka żali się, że mimo takich widoków nie udało się jej wypocząć.

Dramat Eweliny Lisowskiej. Pojechała na wakacje i nie wypoczęła
fot. VIPHOTO/East News

Ewelina Lisowska szerszej publice dała się poznać dzięki hitom „W stronę słońca” czy „Nieodporny rozum”. Fani oszaleli na punkcie młodej wokalistki, co szybko przełożyło się nie tylko na jej sukces muzyczny, ale i na liczbę obserwatorów na Instagramie. Choć Lisowska ostatni album wydała w 2018 roku, internauci dalej chętnie śledzą jej poczynania na Instagramie.

Zobacz też:  Ewelina Lisowska rozstała się z partnerem. Awantura w sieci

Ewelina Lisowska wyjechała na kolejne w tym roku wakacje

Wokalistka jakiś czas temu obiecała swoim fanom nowy materiał, jednak na ten moment nie informuje o postępach w tworzeniu nowej muzyki. Przez ostatni tydzień nadawała do swoich odbiorców ze słonecznych Włoch.

- Za każdym razem, kiedy jestem w Toskanii, podoba mi się coraz bardziej. Może to ten klimat, może to ci ludzie, może pyszne wino, a może wszystko na raz – napisała pod jednym ze zdjęć.

Niestety nawet najpiękniejsze miejsca mają również swoje ciemne strony. O trudach podróżowania Lisowska również wspomniała na swoim Instagramie.

Redakcja poleca

Ewelina Lisowska nie wypoczęła po tygodniu we Włoszech

Lisowska nie spędziła tygodnia w jednym miejscu. Regularnie informowała o tym, gdzie się teraz znajduje. Wiemy, że oprócz Toskanii zwiedziła również Sardynię, która choć piękna, nie dała jej wytchnienia. - Ostatnie kadry z wyjazdu i zaraz wracamy do pracy. Jak było na Sardynii? Za krótko. Wyspa jest tak duża, że nie zdążyłam ani wszystkiego zwiedzić, ani odpocząć – napisała Lisowska na Instagramie.

Nie jest to pierwsza wycieczka wokalistki w tym roku. Z jej aktywności na portalach społecznościowych wnioskować można, że ma już za sobą przynajmniej 3 zagraniczne wyjazdy. Co ciekawe, za każdym razem Ewelina Lisowska wybierała Włochy.