,

Ewelina Lisowska miała wypadek. Obrażenia przeraziły fanów. "Strasznie to wygląda"

24.03.2023 11:36

Ewelina Lisowska miała wypadek na motocyklu. Piosenkarka zaliczyła groźny upadek, w wyniku którego mocno się potłukła. Do sieci trafiło nagranie zdarzenia oraz zdjęcia obrażeń Eweliny Lisowskiej. 

Ewelina Lisowska
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS, Instagram:@ewelinalisowskaofficia

Ewelina Lisowska od czasu udziału w "X Factorze" stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, która ma na koncie cztery albumy i szereg hitów na czele z "Nieodporny rozum" i "W stronę słońca". Na co dzień piosenkarka kontaktuje się z fanami poprzez Instagram, gdzie obserwuje ją już blisko 300 tys. użytkowników. Niestety ostatnie doniesienia nie należały do przyjemnych. Ewelina Lisowska poważnie poturbowała się w wypadku motocyklowym, do którego doszło w czasie treningu. 

Ewelina Lisowska pokazała urazy po wypadku na motocyklu

Pechowo zakończyła się ostatnia jazda wokalistki na motocyklu crossowym. Ewelina Lisowska przewróciła się i uderzyła tyłem o beton. W dodatku koło maszyny wkręciło się między nogi piosenkarki i poważnie posiniaczyło jej uda. 

Nagranie z wypadku Eweliny Lisowskiej można było zobaczyć na Instastory. Potem wokalistka ze szczegółami opowiedziała, co jej się przydarzyło i pokazała rozległe krwiaki na ciele. 

- Strasznie to wygląda, aż ciary mi przeszły po plecach - zaniepokoili się fani Lisowskiej i pocieszali poturbowaną gwiazdę.

Na szczęście Ewelinie nic poważniejszego się nie stało. Fani w żartach podkreślali, żeby nie przejmowała się sińcami, bo wyglądają one jak modny obecnie "galaktyczny tatuaż". 

ewelina lisowska2
fot. Instastories:@ewelinalisowskaofficial
loader

Logo radiozet Dzieje się