,

Edyta Górniak nie chce ślubu Allana. Ma problem z ukochaną syna?

Maciej Friedrich
24.03.2023 09:50

Edyta Górniak w wywiadzie otworzyła się na temat związku ukochanego syna. Piosenkarka nie ukrywała, że będzie odradzała Allanowi Krupie małżeństwo. Czyżby nie przepadała za jego wybranką?

Allan Krupa i Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Edyta Górniak to obecnie już nie tylko jedna z największych gwiazd polskiej estrady, ale także influencerka, która chętnie dzieli się z fanami swoimi kontrowersyjnymi teoriami. Artystka nie zapomina jednak o kontakcie z ukochanym synem. Allan Krupa ma już 18 lat i sam postanowił spróbować swoich sił na muzycznym rynku. Jako raper Enso ma na swoim koncie kilka teledysków, na 27 marca zapowiedziany został kolejny singiel "Daiquiri". Allan jest także szczęśliwie zakochany w tiktokerce Angelice Dziedzic. Para zamieszkała razem i snuje wspólne plany. W rozmowie z "Super Expressem" Górniak przyznała, że jeśli pojawią się konkretne ślubne plany, będzie odradzała synowi małżeństwo.

Edyta Górniak odradza synowi ślub? Gwiazda o życiowych planach Allana Krupy

W jednym z wywiadów Allan Krupa poinformował, że ma zamiar zorganizować ślub z rozmachem, myślał o ceremonii na szczycie wieżowca w Dubaju. Zazwyczaj wspierająca syna Edyta Górniak wyjątkowo nie jest zachwycona ślubnymi planami. W rozmowie z tabloidem otwarcie przyznała, że będzie odradzać ożenek.

- Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi. Ludzie powinni być przy sobie dlatego, że są razem szczęśliwi. Nie dlatego, że mają zawarty kontrakt własności - oceniła.

Edyta ma za sobą rozwód z Dariuszem Krupą, ojcem Allana. Być może dlatego nie jest zwolenniczką legalizowania związków, nawet tych udanych.

Allan Krupa planuje ślub? Wspomniał o małżeństwie z Angeliką Dziedzic

W rozmowie z "Super Expressem" Allan Krupa nie ukrywał radości z faktu, że zamieszkał z ukochaną. Na szczęście mama, choć nieprzychylna ślubowi, ma być dobrze nastawiona do jego ukochanej.

- Zamieszkaliśmy razem. Jest fajnie. Myślę, że oboje jesteśmy już na takim poziomie mentalnym, że nie pozabijamy się, mieszkając razem. Trwa to już jakiś czas, idzie nam dobrze. Super nam się żyje. Bez zarzutów. Super jest. Moja mama traktuje nas, jakbyśmy byli małżeństwem - poinformował.

W ostatnim czasie Allan i Angelika muszą mierzyć się z krytyką po aferze związanej z polskimi preselekcjami do Eurowizji. Miejmy nadzieję, że to jedynie umocni ich związek.

loader

Logo radiozet Dzieje się