Zamknij

Ewelina Lisowska rozstała się z partnerem. Awantura w sieci

26.10.2022 09:26

Ewelina Lisowska rozstała się z chłopakiem. Andi Mancin zamieścił w sieci nagranie, na którym widać, jak piosenkarka pakuje walizki w towarzystwie policji. Kolejna afera w show-biznesie?

ewelina-lisowska-awantura-pakowanie-walizek-andi-mancin-rozstanie
fot. TRICOLORS/East News

Ewelina Lisowska zaczęła się spotykać z tajemniczym mężczyzną w 2020 roku. Szybko wyszło na jaw, że Andi Mancin to były narzeczony Joanny Opozdy, która najwyraźniej także nie ma szczęścia w miłości. Ostatnio fani piosenkarki byli świadkami awantury kochanków. Andi Mancin opublikował w sieci osobliwe nagranie domowej awantury, podczas której Lisowska pakuje swoje rzeczy do walizek pod eskortą funkcjonariuszy policji. Czy oznacza to rozstanie pary?

Awantura u Eweliny Lisowskiej. Interweniowała policja

Wielka miłość Eweliny Lisowskiej i Andiego Mancina zakończyła się medialną aferą. Nie wiadomo, dlaczego rajdowiec zdecydował się nagrywać partnerkę, gdy starała się spakować swoje rzeczy w towarzystwie policji. Na nagraniu słychać jednak było rozmowę byłych kochanków.

- Ja po prostu chcę zabrać rzeczy i stąd wyjść - mówiła do Andiego Ewelina, upychając ubrania do walizki.

- Chciałbym wiedzieć, czy ją uderzyłem, czy coś jej zrobiłem… - dopytywał mężczyzna, ale szybko spotkał się z zapewnieniem Lisowskiej, że nie dokonała takiego zgłoszenia i nie rozumie, dlaczego Mancin nagrywa całą sytuację.

- Dobrze, ja to wrzucam na InstaStories - poinformował kierowca rajdowy i opublikował nagranie w sieci.

Ewelina Lisowska nie skomentowała całego zajścia. Wydaje się jednak, że kłótnia piosenkarki z partnerem oznacza koniec ich związku, który zakończył się z wielkim hukiem na oczach wszystkich zainteresowanych.

loader
ewelina-lisowska-awantura-pakowanie-walizek-andi-mancin
fot. Screen Facebook (Andi Mancin)
ewelina-lisowska-awantura-pakowanie-walizek-andi-mancin2
fot. Screen Facebook (Andi Mancin)
Bradley Cooper w garniturze i Irina Shayk z czarnej sukience na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News