Obserwuj w Google News

Dorota Gardias po diagnozie zaczęła spełniać marzenia. Jedno już realizuje

2 min. czytania
26.09.2023 09:09
Dorota Gardias spełnia marzenia
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

W 2021 roku Dorota Gardias dowiedziała się, że ma nowotwór piersi. Zgłosiła się do lekarza, zaniepokojona nietypowymi objawami. Na szczęście okazało się, że nie jest to nowotwór złośliwy, jednak powiększał się bardzo szybko. Podjęto natychmiastowe działania i pogodynka wylądowała na stole operacyjnym. Od tamtej pory minęły dwa lata, a życie gwiazdy bardzo mocno się zmieniło. W wielu wywiadach Gardias podkreślała, że przewartościowała to, co dla niej ważne. W jej "nowym" życiu nie zabrakło marzeń. Na łamach "Faktu" prezenterka TVN opowiedziała o jednym z nich.

Dorota Gardias zmienia branżę? Wkrótce wyda płytę

Nie jest tajemnicą, że Dorota Gardias ma świetny głos i doskonale śpiewa. W mediach społecznościowych często chwali się swoimi występami, które dają jej olbrzymią radość. Na przykład jej wykonanie "Solo" Blanki spotkało się z rewelacyjnym przyjęciem wśród fanów.

Okazuje się, że prezenterka ma marzenie, związane właśnie z muzyką — chce wydać swoją płytę. Opowiedziała o tym na łamach "Faktu". Zdradziła, że album jest w realizacji, ale ona nie ma zamiaru się przy tym spieszyć. Zamierza nagrywać utwory jeden po drugim, w swoim tempie. Decyzję o wydaniu płyty podjęła właśnie po chorobie nowotworowej.

Redakcja poleca

"Obiecałam sobie po różnych przejściach życiowych i zdrowotnych, że będę spełniała marzenia i robiła rzeczy, które lubię. I już zaczęłam chodzić po górach, wybudowałam siedlisko na Roztoczu i też obiecałam sobie, że będę śpiewać. Moim marzeniem jest wydać płytę. Mam już zrobione trzy utwory a do jednego z nich nakręcony teledysk. Wiem, że to długa droga, ale ja będę to robić w swoim tempie. Śpiewanie traktuję jako pasję, ale single będę wydawać" - zdradziła pogodynka.

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba