Obserwuj w Google News

"Solo" Blanki w wykonaniu Doroty Gardias powaliło internautów. "100 razy lepsze od oryginału"

2 min. czytania
17.05.2023 22:34
Zareaguj Reakcja

Dorota Gardias zaśpiewała własną wersję "Solo" Blanki Stajkow. Cover w wykonaniu pogodynki TVN zdecydowanie bardziej przypadł do gustu jej followersom, choć nie obyło się bez małego przytyku. "Zaśpiewane na siłę" - zwracają uwagę internauci. 

Dorota Gardias
fot. Instagram:@dorotagardias

Dorota Gardias na co dzień prowadzi prognozę pogody w TVN, ale mało kto wie, że poza pracą prezenterka udziela się jako wokalistka. Wszechstronna gwiazda niedawno wystawiła swój występ na aukcję WOŚP i zadeklarowała, że zaśpiewa na weselu. Gardias prezentuje głównie covery, a swoimi "wykonami" chwali się w mediach społecznościowych. Urocza pogodynka właśnie wzięła na warsztat eurowizyjny hit "Solo" Blanki Stajkow

Redakcja poleca

Dorota Gardias zaśpiewała własną wersję "Solo" Blanki 

Prezenterka pokazała już kawał głosu w programie "Mask Singer", ale okazuje się, że jej talent nie ogranicza się do zręcznego odtwarzania znanych hitów. W najnowszym nagraniu na Instagramie Dorota Gardias udowodnia, że całkiem nieźle radzi sobie także z tworzeniem własnych aranżacji.

Pogodynka zaśpiewała piosenkę "Solo" Blanki wolniej i bardziej refleksyjnie, akompaniując sobie na gitarze. Internautom ta wersja spodobała się znacznie bardziej niż oryginał. 

Jakieś milion razy lepiej niż Blanka. Na Eurowizję czas! - czytamy w komentarzach. 

Jednak fani talentu 42-latki radzili jej zmienić repertuar i nie trwonić głosu na takie kawałki jak "Solo".

Ta piosenka jest tak kiepska, że nawet najpiękniejszy głos nie pomoże - zwracają uwagę followersi. 

Większość komentujących była zachwycona wykonaniem Doroty Gardias, lecz pojawił się zarzut, że prezenterka sili się na ambitne wykonanie.

- Nie umniejszając, Blanka lepiej mi się podoba w tym utworze. 

Zgadzam się. Tu zaśpiewane na siłę, "zobaczcie, co potrafię". Komicznie - mogła przeczytać o sobie gwiazda.  

Faktycznie cover Doroty Gardias przebija oryginał Blanki?